Minőségellenőr

Adecco

  • Nagykőrös, Pest
  • Teljes munkaidő
  • 26 napja
  • Gyors jelentkezés
Munkavégzés helyePEST, Nagykőrös, Hungary PP AdeccoFoglalkoztatás jellegeStaffDátum2024-04-02KategóriaManufacturing and ProductionMinőségellenőrAz Adecco elektronikai termékeket gyártó partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:MinőségellenőrMiért érdemes megpróbálnod?
  • Mert versenyképes alapbérrel, cafeteriával és motiváló bónuszokkal honorálnak;
  • Mert modern munkakörnyezetben dolgozhatsz;
  • Mert egy stabil multinacionális vállalatnál hosszú távon számítanak Rád;
  • Mert kiemelten támogatják munkába járásod.
Te vagy az IGAZI, ha
  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel;
  • Pontosan, precízen és megbízhatóan végzed a munkád;
  • Van tapasztalatod a minőségellenőrzés területén;
  • Tudod vállalni a többműszakos munkarendet.
Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:
  • Termékvizsgálatok végzése a vonatkozó utasítások szerint;
  • Minőséggel kapcsolatos visszajelzések adása a gyártás számára;
  • Javító intézkedések kérése szükség esetén;
  • Gondoskodás a nem megfelelő termékek elkülönítéséről, azonosításáról.
Munkavégzés helye: NagykőrösMegosztás

Adecco