Általános asztalos

  • Szeged, Csongrád
  • 326.000 Ft/hó
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 13 napja
Munkakör (FEOR) Általános asztalos
Gyakorlati idő 1 év felett 2 évig
Munkakör kiegészítése
Kapcsolódó nyertes pályázat
Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 326 000 - 326 000
Állománycsoport szakmunkás
Foglalkoztatási jogviszony Munka Törvénykönyve szerinti
Kér közvetítést? Igen
Munkavégzés helye 6724 Szeged Kálvária sugárút 87/AEgy helyen történő foglalkoztatás
Elvárt iskolai végzettség * szakiskola
  • szakmunkásképző
  • szakközépiskola
  • technikum
Megjegyzés

Virtuális Munkaerőpiac Portál

Hasonló állások

  • Asztalos Asztalos

    • Szeged, Csongrád
    Ár: 0 Ft Lakberendezéssel, belsőépítészettel foglalkozó cég asztalos szakmunkásokat keres felvételre. Szakmai tapasztalat előny. A jelentkezéseket az office@ogusrent.com email c…
    • 2 napja
  • Általános irodai adminisztrátor

    • Szeged, Csongrád
    • 500.000 Ft/hó
    Munkakör (FEOR) Általános irodai adminisztrátor Gyakorlati idő 1 év felett 2 évig Munkakör kiegészítése Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 500 000…
    • 1 hónapja
  • Általános irodai adminisztrátor

    • Szeged, Csongrád
    • 365.000 Ft/hó
    Munkakör (FEOR) Általános irodai adminisztrátor Gyakorlati idő 1 év felett 2 évig Munkakör kiegészítése Ügyfélszolgálati munkatárs Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi …
    • 19 napja