Egy 4 csillagos szálloda Németországban keresünk pincér

  • Erdőkertes, Pest
  • Teljes munkaidő
  • 18 napja
Ár: 830.000 FtFeltétel:
Szakmai végzettség, tapasztalat, társalgási szintű német nyelvismeret, saját autó nem feltétel, de előnyt jelent.
Munkaidő:
Minimum 160 óra/hónap, túlóra lehetőséggel.
Hosszú távú munkaszerződés.
Fizetés:
2500 euró bruttó-tól /tapasztalattól és nyelvismerettől függően/.Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el német nyelvű önéletrajzát. Tüntesse fel az eddigi tevékenységeit valamint gyakorlatait, mihez ért, miben dolgozott előzőleg, mindezt természetesen német nyelven. Közvetítői díj nincsen! Az önéletrajzokat és a felmerülő kérdéseket a megadott e-mail címre várjuk. A jelentkezéseket kizárólag német nyelven áll módunkban elfogadni!
e-mail: nemetorszag@szakmunka.comFontos! Ha a hirdetésre jelentkezve a hirdető pénzt kér előre (kiutazás, szállás stb. bármely címen), szakítsa meg vele a beszélgetést és jelezze az aprohirdetesingyen.hu csapatának. Ez a figyelmeztetés minden álláshirdetésnél megjelenik.(by admin)TulajdonságokTelepülés:
Fizetés: Fix + teljesítmény
A hirdető: Állást kínál (munkaadó)
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Németországban
Állás típus: Vendéglátós
Munkakör: Pincér
Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Feladás dátuma: 2024.04.11
Eddig megtekintették 4 alkalommalKülföldi munka rovaton belül a(z) "Egy 4 csillagos szálloda Németországban keresünk pincér" című hirdetést látja. (fent)HASONLÓ KERESÉSEK:Kapcsolat a hirdetővelÜzenetE-mail küldése a hirdetőnek:
Az üzenet küldéséhez, kéremÖn neve:*E-mail címe:*Telefonszáma:Az üzenet:*Írja be a képen látható számokat:
  • Kötelezően kitöltendő adat.
Globaling Kft.BejelentkezésE-mail címeJelszavaElfogadom az (módosult: 2021.01.06.) és a (módosult: 2021.01.06.)A megadott e-mail cím vagy jelszó nem érvényes, vagy lejárt. Elfelejtette vagy lejárt a jelszava?

Apróhirdetés ingyen