Recepciós diákmunka Sárváron

Trenkwalder Group

  • Sárvár, Vas
  • Teljes munkaidő
  • 30 napja
  • vendégek fogadás
  • telefonos tájékoztatások
  • adminisztrációs feladatok
  • vendégek be- és kiléptetése
  • nappali tagozatos tanulói jogviszony
  • betöltött 18. életév
  • korábbi hasonló tapasztalat előny!
  • Bér: bruttó 2000 Ft/óra
  • rugalmas munkaidő
  • tiszta környezet

Hasonló állások

  • Recepciós diákmunka

    • Szombathely, Vas
    Bérletekkel való adminisztráció Ki- és becsekkolások követése Foglalások kezelése Egyéb recepciós és kisebb pultos feladatok ellátása Betöltött 18. életév Nappali tagozatos…
    • 2 hónapja
  • Éjszakai recepciós diákmunka egy szombathelyi hotelben

    éjszakai felügyelet vendégek beengedése munkaidő: 22:00-6:00 betöltött 18. életév nappali tagozatos jogviszony monotóniatűrés angol nyelvtudás előny Bér: bruttó 1600 F…
    • 22 napja
  • Éttermi kisegítő diákmunka egy sárvári hotelben

    felszolgáló kollégák munkájának elősegítése terítés törölgetés rend és tisztaság ápolása, megtartása betöltött 18. életév nappali tagozatos tanulói jogviszony ápolt, rende…
    • 1 hónapja