Szerviz asszisztens

BMW

  • Kecskemét, Bács-Kiskun
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
A BMW Group márkakereskedői hálózatának tagjaként a általunk nyújtott szakértelem és prémium minőség garantálja ügyfeleink
számára a vezetés élményét.
A kecskeméti BMW Márkakereskedés 2001 októberében nyitotta meg kapuit ügyfelei számára a Kecskemét, Szent László
krt. 80. szám alatt, egy kiterjedt, stabil anyagi hátterű cégcsoport tagjaként. Linartech Autóház Kft. fő tevékenysége a BMW
gépjárművek értékesítése, szervizelése, valamint teljes körű szerviz- és alkatrész kiszolgálása. Továbbá beszámított és
bizományos használt gépjárművek értékesítése, karambolos gépkocsik javítása, kárfelvétel, biztosítási ügyintézés, banki
finanszírozás.
Csapatunk támogatására képzett és motivált munkatársat keresünk Kecskemétre azonnali kezdéssel. Tegyük együtt az
ügyfeleket a BMW márka rajongóivá!
Csatlakozzon hozzánk
SZERVIZ ASSZISZTENSKÉNT.FELADATOK:
  • Sérült gépkocsik teljes biztosítói adminisztrációjának ügyintézése
  • Időpontnapló vezetése a munkafelvételi időpontokkal, valamint egyeztetés a munkafelvevőkkel.
  • Az aktuális szervizkapacitás folyamatos nyomon követése és aktualizálása az időponttervező rendszerben a
műhelyvezetővel és a munkafelvevőkkel egyeztetve.
  • Ügyfelek számára csere- vagy bérautók átadása, visszavétele és teljes adminisztrációja
  • Felvilágosítás az árakról telefonos érdeklődés esetén.
  • Ügyfelek telefonos után követése, ügyfélvisszahívások lebonyolítása telefonon, vagy e-mailben.
  • Ügyfélgondozás a várakozási helységben.
ELVÁRÁSOK:
  • Legalább középfokú végzettség.
  • Lelkesedik az autóipar, és szenvedélyesen vonzódik a BMW és MINI márkák iránt.
  • Rendelkezik gépjármű műszaki ismeretekkel, il . ügyintézői tapasztalattal is.
  • Magas szintű számítógépes felhasználói ismerettel rendelkezik.
  • Kitűnő szervező- és problémamegoldó készsége van.
  • Ügyfél centrikus szemléletmóddal rendelkezik.
  • Megbízható, önál ó munkavégzésre képes.
  • Rendelkezik B kategóriás jogosítvánnyal és magabiztos vezetési tudással.
ÉS AMIT MI KÍNÁLUNK ÖNNEK:
Hivatalos BMW Partnerként biztos munkahelyet, igényes munkakörnyezetet, jó munkahelyi légkört biztosítunk. Munkatársaink
széleskörű, hosszú távú szakmai képzésben részesülnek, valamint a BMW és MINI model ek széles palettáját ismerhetik meg.
Mindezeken kívül előre kiszámítható, teljesítményarányos javadalmazást kínálunk.
Felkeltettük érdeklődését? Várjuk jelentkezését! A jelentkezéseket külső partnerünk a HRem kezeli. További információért kérjük,
látogasson el a www.bmw-karrier.hu karrier oldalunkra. Bízunk benne, hogy találkozunk!

BMW