Gyártástámogató projekt mérnök

Pannon-Work

  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
  • Gyors jelentkezés
GyőrKönnyűiparA Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. győri megbízó partnere munkatársat keres az alábbi munkakörbe:Főbb feladatok
  • Gyártás műszaki támogatása (kis és egyedi sorozatú gépek)
  • Technikai előkészítése az új termékeknek és az ár képzés elkészítése
  • Nemzetközi vevőspecifikus termékek gyártásának összehangolása magyarországi üzemben
  • Külföldi vevőkkel szoros kapcsolattartás
Munkakör betöltésének feltételei
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Angol vagy német aktív tárgyalóképes nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • B kategóriás jogosítvány
Amit megbízónk kínál
  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség, támogató környezet
  • Utazási támogatás (bruttó 30 Ft/km)
Munkakör betöltése során előnyt jelent
  • Hasonló területen szerzett releváns munkatapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett ismeret
Elérhetőség/Jelentkezés

Pannon-Work