Műszerügyi előadó

Országos Vérellátó Szolgálat

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Műszerügyi előadóSzervezeti egység: Műszaki és üzemeltetési IgazgatóságTelepülés: BudapestJelentkezési határidő: 2024-03-26Az Országos Vérellátó Szolgálat Műszaki és Üzemeltetési IgazgatóságaMűszerügyi előadómunkatársat keresFeladatok:
  • orvostechnikai eszközök, berendezések javíttatása
  • hűtőgépek, hűtőkamrák javíttatása
  • különféle elektronikai berendezések, műszerek javíttatása
  • mérőberendezések hitelesítésének, kvalifikációjának, kalibrációjának ügyintézése
  • Intézményben lévő hangtechnika működtetése
  • munkához kapcsolódó adminisztráció teljes körű elvégzése
Előírt iskolai végzettség
  • középfokú elektronikai műszerész és/vagy finommechanikai műszerész
Előnyök:
  • szakirányú végzettség igazolt szakmai tapasztalattal, szerelési gyakorlattal
  • gépjármű vezetői engedély, B kategóriás jogosítvány
  • orvosi műszerismeret, javíttatásban történő jártasság
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • egészségügyi területen szerzett munkatapasztalat
  • felsőfokú végzettség (mérnöki) a fent leírt alapképzettség mellett
  • CT EcoSTAT program gazdasági moduljainak ismerete
Elvárt kompetenciák:
  • kiváló kommunikációs képesség
  • határozott személyiség
  • terhelhetőség
  • műszaki érzék, műszaki és gyakorlatias gondolkodás
  • magas fokú problémamegoldó képesség, kreativitás a problémák megoldásában
  • empátia
  • legyen önálló, de rendelkezzen csapatszellemmel
  • műszerszerelésben való jártasság
  • munkára és környezetésre való igényesség
  • precíz, pontos munkavégzés és megbízhatóság
  • rugalmas, alkalmazkodó egyéniség
  • orvosi gépek, eszközök, berendezések szerelésében való jártasság, ismeret
  • lehet olyan kezdő is, aki szereti a szakmáját és dolgozni, fejlődni akar, de valamennyi gyakorlati tapasztalatra már szert tett, szereti a szakmáját, szereti, amit csinál és képes elveszni a részletekben is
  • józan életmód
Amit kínálunk:
  • hosszú távú, stabil, biztos munkahely
  • munkába járás támogatás
A jelentkezéshez csatolandó:
  • részletes, fényképes szakmai önéletrajz
  • végzettséget, képesítéseket igazoló okmányok másolata
  • hozzájáruló nyilatkozat a jelentkező személyes adatainak a jelentkezéssel összefüggő szükséges kezeléséről
  • nyilatkozat büntetlen előéletről, illetve alkalmazás esetén az erkölcsi bizonyítvány beszerzéséről
Egyéb információk:
  • az egészségügyi szolgálati jogviszony 4 hónapos próbaidővel határozatlan időre szól
  • jelentkezési határidő: 2024. március 26.
  • az állás betölthető: elbírálást követően azonnal
  • a jelentkezéshez szükséges dokumentumokat az Intézet címére (1113 Budapest, Karolina út 19-21.) Bokor László műszaki és üzemeltetési igazgató részére, vagy elektronikus úton a
e-mail címre kérjük megküldeni * a pályázatban a bruttó fizetési igényt kérjük feltüntetni