Workplace Support Specialist német nyelvtudással (Debrecen)

Deutsche Telekom

  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Accept Close

LIFE IS FOR SHARING.

Posted: Jul 29, 2020

Location: Debrecen, Hungary

Company: Deutsche Telekom Group

A 2020. július 1-jétől Deutsche Telekom IT Solutions márkanéven működő IT Services Hungary (ITSH) Magyarország legnagyobb ICT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult vállalat jelenleg több mint 4500 munkavállalóval nyújtja az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles portfólióját. Az ITSH 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) a legjobb oktatási együttműködésért járó díját, valamint a PwC Magyarország független kutatása alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé sorolják, a cég emellett megkapta a legetikusabb multinacionális nagyvállalat címet is. A cég folyamatosan fejleszti mind a négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja a képzett IT szakemberek jelentkezését.

Feladatok

Jól beszélsz németül? Szeretnél egy különleges csapat és Magyarország legdinamikusabban fejlődő ICT vállalatának tagja lenni? Érdekel az informatika és szívesen képviseled a csapatod és az ügyfeleid érdekeit? Szereted, ha megbecsülnek és még jól meg is fizetnek?

Ha igen, akkor nálunk a helyed!
  • Németországban élő, anyavállalatunknál dolgozó kollégáink támogatása informatikai területen, német nyelven
  • Hibadokumentáció, adminisztráció
  • Együttműködés más csoportokkal
  • Ügyfelek, kollégák informálása
Elvárások

Amit kérünk tőled:
  • Stabil német nyelvtudás
  • Általános informatikai ismeretek
  • Csapatjátékosság, nyitottság
  • Erkölcsi bizonyítvány
Amit mi adunk cserébe:
  • Kiemelkedő bérezés
  • Cafeteria, bónusz, sportkártya, biztosítás és még rengeteg egyéb juttatás
  • Céges kedvezménykatalógus (pl. Praktiker, Libri, stb.)
  • Innovatív irodai környezet
  • Szabad hétvégék és esték
  • Csapatépítő programok
  • Tréningeken fejlesztheted alábbi készségeidet:
  • speed skill = hogyan tudsz multitaskingolni, eredményesebben, gyorsabban dolgozni
  • good bye skill = hogyan tudod úgy gyorsan lerakni a telefont, hogy közben az ügyfél is elégedett
  • hard skill = hogy elmélyíthesd IT tudásodat is
  • és további soft skillek = konfliktus- és stresszkezelés, asszertív kommunikáció, stb.