TERÜLETI ÉRTÉKESÍTŐ

Beck & Partners

  • Hajdú-Bihar
  • Teljes munkaidő
  • 19 napja
Szeretne egy bevezetés alatt álló márkát képviselni a piacon?Szeretne egy stabilan növekvő cégnél dolgozni?Akkor ezt a lehetőséget kereste!Partnerünk egy 100 százalékban magyar tulajdonú kis- és nagykereskedelmi cég,amely immár 15 éve építőanyagokkal, épületgépészettel, hidegburkolatokkalés fürdőszobai szaniterekkel, kiegészítőkkel foglalkozik.A vállalkozás minden évben növeli forgalmát, fejleszti üzletét és nagykereskedelmi hálózatát.Hajdúszoboszlói telephelyük az évek során a régió egyik meghatározó kereskedésévé vált.Központi telephelyükre keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:TERÜLETI ÉRTÉKESÍTŐLeendő feladatok:
  • Új kereskedelmi és kivitelezői partnerek felkutatása,
  • Precíz, bizalmi kapcsolattartás a meglévő kereskedelmi és kivitelezői vevőkörrel,
  • A cég által forgalmazott termékek, valamint kapcsolódó szolgáltatások értékesítése,
  • Árajánlatok készítése és tárgyalások szakszerű lefolytatása a sikeres eladás biztosítása érdekében,
  • Vevői igény szerint a kivitelezés nyomon követése,
  • Vevői elégedettségi felmérés, illetve az elégedettség folyamatos javítása,
  • Rendelések ösztönzése.
A pozíció betöltéséhez szükséges:
  • Legalább középfokú végzettség,
  • Minimum 1-3 éves építőipari vagy műszaki termékek értékesítésében szerzett tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány, aktív gépjármű vezetői tapasztalattal,
  • MS Office alkalmazások gyakorlott, felhasználói szintű ismerete,
  • Kiemelkedő értékesítési és tárgyalási készség,
  • Kifogástalan kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt,
  • Önálló munkavégzés,
  • Műszaki affinitás.
Előnyt jelent:
  • Építész- vagy építőmérnöki felsőfokú végzettség,
  • Microsoft Navision vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • Építőipari termékek és technológiák ismerete.
Amit kínálnak:
  • Fix havi alapbér pontos bérfizetési morállal + motiváló év végi prémium,
  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony, megbízható vállalati háttér,
  • Céges gépjárművet, telefont, valamint laptopot biztosítanak,
  • Munkába járás támogatása,
  • Dolgozói vásárlási kedvezmény,
  • A folyamatos bővülésnek köszönhetően hosszútávú karrierlehetőség,
  • Szakmai vagy egyéni fejlődési lehetőség,
  • A folyamatos gyártói oktatással megismerhetőek a legújabb trendek,
  • Rendezett, igényes, modern hangulatú munkakörnyezet,
  • Családias hangulatú, összetartó csapat.
Munkavégzés pontos helye:
  • Hajdúszoboszló és vonzáskörzete.
Munkaidő:
  • A partnerek nyitva tartásához igazodva heti 40 óra.
Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen magyar nyelvű önéletrajzának csatolásával az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!