Környezetvédelmi Mérnök

T-HR

  • Komárom, Komárom-Esztergom
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
A ReCaptcha működéséhez a Google anonim statisztikai információkat is gyűjt.
  • Profilom
Környezetvédelmi MérnökKomáromMérnökiAngolFőbb feladatok
  • Környezetvédelmi engedélyek megszerzése (légköri, hulladék, szennyvíz, vegyi anyagok)
  • Helyszíni vizsgálatok elvégzése, pl. környezetvédelmi berendezések és a hulladékkezelő társaságok auditjának lebonyolítása
  • Megelőző környezetvédelmi akciók szervezése; kapcsolattartás a megfelelő szakhatóságokkal
  • A gyár üvegházhatást okozó gázokat kezelő rendszerének irányítása
  • A gyári, környezetvédelmi mérési pontok eredményének analízise, feldolgozása és a szükséges intézkedések megindítása
  • Az anyagbiztonsági adatlapok (MSDS) kezelése és felügyelete, vegyi anyagok nyilvántartása, engedélyeztetési folyamat menedzselése
  • Kapcsolódó belső képzések, oktatások elvégzése, nyilvántartása
Munkakör betöltésének feltételei
  • környezetvédelmi mérnöki alap- vagy mesterfokú végzettség
  • a vonatkozó jogszabályok és egyéb eljárási rendek, folyamatok magas szintű ismerete
  • légköri, víz/szennyvíz- és hulladékengedélyeztetés/gazdálkodás területeken és a kapcsolódó jelentések elkészítésében megszerzett min. 3 éves tapasztalat
  • EU REACH és EU ETS ismeretek (vegyi anyagokhoz kapcsolódó ügyek kezelésében szerzett tapasztalat)
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
Elérhetőség/Jelentkezés
  • thr3@t-hr.hu
Hasonló pozíciókVisszahívást kérekNévTelefonszám+()AdatvédelemElfogadom az .'+r.message +' ');} else {$('#contactForm').replaceWith(''+r+' ');}});'>MentésÁllás adataiTeljes munkaidőbenHatározatlan idejű1465Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Környezetvédelmi Mérnök|||A T-HR a piaci igényekre rugalmasan válaszolni tudó, elismert, komplex humán szolgáltatást nyújtó iroda.

T-HR