GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS (Installációs munkák)

Worklife

  • Kecskemét, Bács-Kiskun
  • Teljes munkaidő
  • 16 napja
Vállalatunknál készülő szerszámgép és automatizálási egységek, installációs feladatok tervezési munkáinak koordinálása és elvégzése.Tervezési feladatok elvégzése
  • Projektspecifikus vevői követelmények ismerete
  • Elvi kapcsolási rajzokból kivitelezés megtervezése
  • 3D tervkészítés koordinálása, kapcsolattartás konstrukcióval
  • Egyeztetés vevővel
Gyártáselőkészítési feladatok elvégzése
  • Darabjegyzékek építése
  • Anyagigénylés
  • Szerelési technológiák készítése
Gyártástámogatás a megvalósítás folyamán a kivitelezést végző kollegák részére
  • Információk (tervek, darabjegyzékek…) biztosítása
  • Kérdések esetén támogatás
  • Visszajelzések feldolgozása, visszavezetése tervekbe
Megbízóról:Az FFG-Csoport (Fair Friend Group) a szerszámgépek, áramkörök, zöld energia és ipari berendezések üzleti területein a világpiacon vezető pozíciót foglal el, és ellátja a fontosabb iparágakat a modern és hatékony gyártáshoz szükséges komplett megoldásokkal. Összesen 82 telephelyén Európában (21- köztük Magyarországon), az USA-ban (4), Kínában (19), Indiában (2), a Távol-Keleten (36) körülbelül 2.500 alkalmazottat foglalkoztat. Magyarországi telephelyünkre keresünk új munkatársat.
  • Gépipari BSc vagy MSc végzettség
  • Fluidtechnikai (Pneumatika, Hidraulika) ismeretek
  • Nagyfokú precizitás, önálló munkavégzés vevői dokumentumok és szakmai tapasztalat felhasználásával
  • Belső motiváció a folyamatos fejlődésért
  • Proaktív gondolkodásmód
  • Kreativitás és széles látókör
  • Idegen nyelv ismerete (német vagy angol)
  • Versenyképes bérezés
  • Cafetéria
  • 13. havi fizetés
Munkavégzés helye:6000 Kecskemét, Szent István krt. 23/A

Profession