Targoncás raktáros

Egis Gyógyszertár

  • Körmend, Vas
  • Teljes munkaidő
  • 23 napja
Magyarország, Közép- és Kelet-Európa egyik vezető generikus gyógyszeripari vállalataként tevékenységünk a gyógyszeripar összes értékteremtő folyamatát átfogja a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és késztermék-gyártáson át az értékesítésig.Főbb feladatok
  • A raktározási folyamathoz tartozó feladatok elvégzése (áruátvétel, ki-, be- és áttárolás, komissiózás, árukiadás, rakodás, raktár-nyilvántartási rendszer használata)
  • Raktározási tevékenység során felmerülő gépi és kézi anyagmozgatás végrehajtása
  • A raktárkészletek felelősségteljes, és az előírásoknak megfelelő kezelése
  • Kézi PDA vonalkód olvasó használata
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása
Munkakör betöltésének feltételei
  • Középfokú végzettség
  • Targoncavezetői engedély és gyakorlat
  • Raktárosi munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló, precíz, pontos munkavégzés
  • Műszakos munkarend vállalása (2 műszak)
Amiért érdemes az Egist választanod
  • A bejelentett havi fizetésen túl cafeteriát és 13. havi jutalmat is biztosítunk munkavállalóink számára
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
  • Családbarát vállat vagyunk, támogatjuk a közös programokat és az egészségmegőrzést
  • Egy összetartó csapat vár rád!
  • Élet-és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra
Küldetésünk szerint minden tudásunkkal az embereket szolgáljuk, hogy egészségben éljenek hosszú életet.