Elektromos szerelő

WHC

  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Légy a csapatunk tagja!Feladatok
  • Felelős az ipari létesítmény üzemeltetési rendszer kezeléséért, valamint a hatáskörébe tartozó területek napi karbantartásáért
  • A gyárépületben található intelligens rendszerek használata és ellenőrzése
  • A berendezések ellenőrzése, javítása és nyomon követése
  • Az energiatakarékos munkavégzés megvalósítása és napi ellenőrzése
Elvárások
  • Villanyszerelő vagy egyéb elektromos szerelői végzettség;
  • A szakmához kapcsolódó szabványok, biztonságtechnikai előírások ismerete;
  • Irodai szoftverek ismerete;
  • Koordinációs készség;
  • Angol nyelvismeret;
  • Debreceni munkavégzés vállalása.
Ajánlatunk
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával
  • Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség

WHC