Szoftverfejlesztő mérnök

Fővárosi Vízművek

  • Budapest XIII. ker
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Hivatkozási szám: 3935Munkavégzés helye: 1138 Budapest, Váci út 182.Szerződés típusa: határozatlan idejűMunka jellege: szellemiJelentkezési határidő: 2024.04.30.Legyél Te is sikereink részese szoftverfejlesztő mérnök munkatársunkként!
Te vagy az ideális jelölt, ha:
  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • .NET keretrendszer ismereteid vannak
  • C# és más Windows fejlesztői eszközök nem ismeretlenek előtted
  • programozói gyakorlatod minimum 2 éves
  • szakmai angol nyelvtudásod mind írásban, mind szóban tárgyalásképes
  • precizitás, következetesség, rendszerszemlélet jellemez
  • képes vagy komplex problémák megoldására
  • alapfokú térinformatikai ismeretekkel és térinformatikai lekérdezésekben gyakorlattal rendelkezel
Feladataid lesznek:
  • rendszerben érkező jegyek kezelése (hiba, beállítás, fejlesztés)
  • felhasználói igények kezelése, egyeztetése az igényben érintett felhasználókkal
  • követelmény-specifikáció készítése, meglevő rendszerekkel integrálása
  • fejlesztés, fejlesztői tesztek, dokumentációkészítés
  • együttműködés felhasználókkal, más rendszerek fejlesztőivel, külső beszállítókkal
  • külső szállítók kezelése, ajánlatkérés, megrendelések kezelése
  • elkészült új fejlesztések bevezetése
  • rendszerhibák elemzése, elhárítása
  • IT-biztonsági szempontok érvényre juttatása
  • ad hoc alkalmazás-üzemeltetési problémák elhárítása
  • alapszoftverekkel kapcsolatos feladatok elvégzése
Előnyt jelent, ha:
  • SAP-kapcsolatok alapszintű ismerete (AM, MM, PM, HR, IS-U)
  • Reporting Services, MS SQL, Sharepoint fejlesztői szintű ismerete
  • MS BI riportok készítése, adatforrások kialakítása
  • WEB-es felületek fejlesztésében való jártasság
  • projektmunka-tapasztalat
Mit kínálunk mi, mint Fővárosi Vízművek?
  • stabil, hosszú távú vállalati hátteret nyújtunk
  • kipróbálhatod a széleskörű vállalati sportolási lehetőségeinket
  • vállalati üdülőnk egyikében pihenhetsz a nyáron
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathatsz (cafeteria, rezsitámogatás, 1 havi prémium)
  • hűséges munkavállalóink lakásvásárlását támogatjuk
  • egészségügyi szűrővizsgálaton vehetsz részt.
Munkaszerződés típusa: határozatlanMunkavégzés helye: 1138 Budapest, Váci út 182.Munkaidő: teljes munkaidőJelentkezés: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el szakmai önéletrajzod a „Jelentkezés” gombra kattintva, MOST!Ha még nem regisztráltál nálunk, töltsd ki a jelentkezési űrlapot: