TECHNOLÓGUS TERVEZŐMÉRNÖK

Szolterv

  • Jász-Nagykun-Szolnok Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
  • megvalósítás helyszínén, ipari környezetben felmérés és terepi egyeztetés
  • műszaki koncepció kialakítása (blokkséma, technológiai folyamatábra, hő- és anyagáramok számítása)
  • technológiai részlettervezés (folyamatoptimalizálás és érzékenységi vizsgálatok, egyedi berendezések és folyamatok technológiai méretezése, hidraulikai, hőtani és egyensúlyi számítások)
  • technológiai folyamat modell építés (fő- és segéd-rendszeri folyamatok rendszerszintű vizsgálata)
  • műszerezett csőkapcsolási rajzok összeállításában, logikai működés kialakításában közreműködés
  • részvétel a technológiai folyamatok kockázat elemzésében és értékelésében
  • tervezői művezetésben és változáskezelésben történő részvétel
  • vegyipari gépészmérnök, vegyészmérnök, folyamatmérnök, vagy olaj- és gázmérnök végzettség
  • min 3 - 5 év tervezési tapasztalat (technológus mérnöki, folyamatmérnöki vagy projectmérnöki területen)
  • alapvető technológiai számítások, ill. technológiai szimulációs-modellező szoftverek gyakorlati szintű ismerete
  • olaj- és gázipari vagy petrolkémiai, vegyipari, feldolgozóipari valamely területen szerzett technológus – folyamat tervezői gyakorlat
  • analitikus gondolkodás
  • megoldás-orientált személet
  • pontosság és precizitás
  • önálló munkavégzésre és csapatmunkára való készség és képesség
  • Angol nyelvtudás
  • B- kategóriás jogosítvány
Munkavégzés helye és a munkakörnyezet:
  • munkavégzés helyszínére Budapest-i (1024 Budapest, Lövőház utca 7-9), Szolnok-i (5000 Szolnok, Mária út 37.), vagy Tiszaújváros-i (3580 Tiszaújváros, MPK Zrt. Iparterület) mérnökirodáinkban van lehetőség
  • a mérnöki feladatainkra jellemzően heti/havi gyakoriságú ipari-helyszínű bejárásra is szükség és lehetőség van
  • munkakörnyezetet és irodáink modern és inspiráló felszereltségűek
  • a mérnökirodáinkat a KKV szektorra jellemző családias légkör jellemzi
  • a csapatszellemet és kooperációt rendszeres céges rendezvényekkel erősítjük
  • rendkívül változatos és komplex szakmai feladatokat
  • ipari környezetet a mérnöki tudás és gyakorlat fejlesztésére
  • széleskörű szakmai környezetet, team-munkát
  • korszerű mérnökeszközök alkalmazhatósága végett hatékony munkavégzést
  • versenyképes fizetést és egyéb juttatásokat
  • hosszú távú munkalehetőséget, stabil és kiegyensúlyozott munkakörnyezet
  • innovatív gondolkodást és támogató csapatszellemet

Profession