Kertészeti eladó

Örökzöld Kertészet

  • Szombathely, Vas
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
  • vásárlók kiszolgálása, tanácsadás szakmai hozzáértéssel
  • növények ápolása, értékesítésre előkészítése
  • fenntartási feladatok ellátása
  • szakirányú végzettség
  • növényismeret
  • fizikai aktivitás
  • jó kommunikációs készség
  • vevőorientált gondolkodásmód
  • önálló munkavégzés
  • versenyképes és kiszámítható bérezés
  • stabil háttér
  • vidám, fiatalos csapat, inspiráló légkör
  • hosszútávú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Profession

Hasonló állások

  • Kertészeti munkatárs

    WHC

    • Szombathely, Vas
    • 1.700 Ft/óra
    Szombathelyi kertészetbe keresünk diákokat kertészeti kisegítésre! Feladatok Kertészeti kisegítés Növények gondozása, öntözés, ültetés Pakolás Elvárások nappali aktív/…
    • 19 napja
  • Kertészeti munkatárs

    WHC

    • Szombathely, Vas
    • 1.800 Ft/óra
    Szombathelyi kertészetbe keresünk kismamákat/kispapákat kertészeti kisegítésre! Feladatok Kertészeti kisegítés Növények gondozása öntözés, ültetés Pakolás Elvárások GY…
    • 16 napja
  • ELADÓ-PÉNZTÁROS (SZOMBATHELY, GAZDAG ERZSI U.)

    Penny Market

    • Szombathely, Vas
    Álláskategória: Eladó-pénztáros Nyugati régió Karrierszint: Munkatárs Munkavégzés helye: Vas megye - Szombathely Munkavégzés jellege: Teljes munkaidő Érdekel a kere…
    • 9 napja