Felsővezetői asszisztens

Budapesti Gazdasági Egyetem

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Pozíciócsoport:Budapesti Gazdasági Egyetem - KözpontKarrierszint:3 év feletti szakmai tapasztalatMunkavégzés helye:Budapest, 5. kerület Markó utcaMunkavégzés jellege:Teljes munkaidőVégzettség:FőiskolaEgyetemNyelvismeret:Középfok C - AngolA Budapesti Gazdasági EgyetemFelsővezetői asszisztenskollégát keres.Munkahelyünk bemutatásaA Budapesti Gazdasági Egyetem Magyarország legnagyobb üzleti közössége. Egyetemünkön a jövő gazdasági szakembereit, sikeres vállalkozóit, menedzsereit és vezetőit képezzük. Víziónk, hogy Közép-Európa egyik vezető - nemzetközi szinten is elismert - üzleti egyetemévé váljunk, amelynek eléréséért három karunkon több mint 700 munkatársunk dolgozik. A hazai és nemzetközi munkaerőpiac által elvárt tudást nyújtó képzéseinket 90 országból érkező mintegy 19.000 hallgatónk számára közel 400 oktatónk biztosítja, akik egyúttal inspiráló tudományos és szakmai közösséget is formálnak. Büszkék vagyunk hallgatóinkra, képzéseinkre, kutatási tevékenységünkre és munkatársainkra. Örülnénk, ha Te is csatlakoznál támogatói csapatunkhoz!Itt a helyed, ha
  • nem multinacionális céget keresel,
  • az eddig szerzett tapasztalataidat szeretnéd Magyarország első számú üzleti egyetemén kamatoztatni,
  • támogató szakmai közegben és egy szuper közösségben dolgoznál,
  • szakmai networköt építenél 700 fős sokszínű tudományos és szakmai közösségünkben vagy magyar és nemzetközi üzleti partnereink körében,
  • érdekes és előremutató szakmai projektekben szeretnél részt venni, amelyek meghatározzák az Egyetem hosszú távú működését,
  • megtartva a munka- magánélet egyensúlyát, home office lehetőséggel élnél.
Feladatok, amelyben számítunk Rád:
  • A felsővezető munkájának adminisztratív támogatása, a levelezés, a naptár és a megkeresések kezelése.
  • A felsővezető irányítási területének menedzselése, amelynek keretében a felsővezető utazásainak szervezése, a beszerzések intézése, költségek egyeztetése, nyomon követése és az ehhez tartozó riportok elkészítése.
  • A felsővezető számára előkészítő tevékenység végzése, emellett jegyzőkönyvek és emlékeztetők készítése.
  • Vezetői értekezletek, konferenciahívások szervezése, koordinációja.
  • Személyi asszisztencia és külsős vendégek fogadása.
  • Rendezvények előkészítésében és lebonyolításban közreműködés
A jelentkezéshez szükséges feltételek:
  • Büntetlen előélet
  • Főiskolai, egyetemi végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • 3 hónapnál nem régebbi, bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
Kiválasztásnál előnyként értékeljük:
  • További nyelv tárgyalóképes szintű ismerete
  • Több éves felsővezetői asszisztensi tapasztalat
  • Felsőoktatásban szerzett munkatapasztalat
Elvárt kompetenciák:
  • Gyors és precíz munkavégzés
  • Képesség a szoros határidők melletti önálló munkavégzésre
  • Terhelhetőség
  • Problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség
  • MS Office programok magas szintű ismerete
Amiért megéri nálunk dolgozni:
  • az oktatás ciklikusságából és a folyamatos fejlődés iránti igényből adódóan változatos munkakör,
  • fókuszban tartjuk a folyamatos szakmai és humán fejlesztést,
  • lehetőséget biztosítunk a szakmai fejlődésre külső és belső képzések, valamint munkaidő-kedvezmény formájában is,
  • kedvező mobil flotta belépési lehetőség egy év munkaviszony eltelte után,
  • kedvezményes tanulási lehetőség az egyetem képzésein,
  • Egyetemünk a munka törvénykönyvének hatálya alá tartozik, így munkaviszony keretében történő foglalkoztatást ajánlunk,
  • béreink piaci szinten versenyképesek, amely mellé kiegészítő juttatásokat biztosítunk,
  • lehetőséget biztosítunk a szakmai fejlődésre képzés és munkaidő-kedvezmény keretében,
  • bízunk kollégáinkban, így a munkakörben önálló munkavégzés lehetséges, számítunk a felelősségteljes hozzáállásra,
  • a munkakör jellegéhez mérten rugalmas keretek közötti munkavégzésre lehetőség van,
  • megbecsüljük kollégáinkat, Egyetemünk biztos anyagi hátteret nyújt.
Loading…JelentkezésMég nem jelentkeztem korábban az Egyetem álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat