Diszpécser karbantartó területen német nyelven - Kecskemét

Adecco

  • Kecskemét, Bács-Kiskun
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 25 napja
  • Gyors jelentkezés
Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP AdeccoFoglalkoztatás jellegeStaffDátum2024-04-02KategóriaManufacturing and ProductionDiszpécser karbantartó területen német nyelven - KecskemétHazai vezető elektromos és elektronikai ipari partnerünk csapatába keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:
Diszpécser
Miért érdemes jelentkezned?
  • Mert egy hazai vezető és innovatív vállalat tagja lehetsz;
  • Mert szakmai fejlődésben lesz részed;
  • Mert cafeteria juttatásra számíthatsz;
  • Mert támogatják munkába járásod vagy albérlet-támogatást biztosítanak, ha 60 km-nél messzebb laksz Kecskeméttől.
Milyen feladataid lesznek:
  • Karbantartás vezető támogatása járműipari termelő berendezések operatív karbantartásának kidolgozásában és megvalósításában;
  • A berendezések állapotának felügyelete;
  • Az üzemzavar-elhárítási munkálatok elindítása, koordinálása és a folyamat korábbi vagy későbbi szakaszában érintett területekkel való egyeztetése;
  • A vonatkozó munkamegbízások és visszajelzések összeállítása és gondozása, beleértve az adatok karbantartás tervezési rendszerbe való bevitelét is;
  • A felterjesztési stratégia megvalósítása;
  • Alkalmazási terület: Rendszer-, robot-, eljárási, alkalmazási, szállítási, hegesztési, emelési és irányítás-technika, busztechnológia és szabályozástechnika.
Jelentkezz, ha:
  • Bátran használod német nyelvtudásod;
  • Vállalod a 3 műszakos munkarendet;
  • Csapatjátékos vagy, de önálló és hatékony munkavégzés sem jelent gondot számodra;
  • Könnyedén átlátod és priorizálod a napi feladatokat;
  • Képes vagy a folyamatokat és az erőforrásokat hatékonyan szervezni;
  • Rutinosan használod az MS-Office programokat.
Munkavégzés helye: KecskemétMegosztás

Adecco

Hasonló állások

  • DISZPONENS (Angol/Német Nyelvhasználat)

    IMPC Personnel

    • Kecskemét, Bács-Kiskun
    DISZPONENS (Angol/Német Nyelvhasználat) Feladatok Napi szintű kapcsolattartás a beszállítókkal Árajánlatok bekérése, ártárgyalások lefolytatása a beszállítókkal, szerződések e…
    • 1 hónapja
    • Gyors jelentkezés
  • Folyamattervező a présüzemben (német nyelvtudással)

    Randstad

    • Kecskemét, Bács-Kiskun
    Csatlakozz a hazai autóipari szektor legvonzóbb munkáltatójához, a kecskeméti Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.-hez és tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal járulj hozzá prém…
    • 7 napja
  • Gyakornok HR (Recruiter) német nyelvtudással

    Randstad

    • Kecskemét, Bács-Kiskun
    Kecskeméti autóipari partnerünk izgalmas projektjével foglalkozó Randstad csapatunk számára keresünk német nyelvtudással rendelkező Gyakornok kollégát HR (Recruitment) területre …
    • 8 napja