Vízhálózat- szerelő

Tiszamenti Regionális Vízművek

  • Nádudvar, Hajdú-Bihar
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Társaságunk hazánk egyik legjelentősebb víziközmű szolgáltatója, mely 2020-ban ünnepelte megalakulásának 50. évfordulóját. Jelenleg Kelet-Magyarország hat megyéjében, csaknem 700 ezer lakos ivóvízellátásáról gondoskodunk, 20-22 millió m3 szennyvizet vezetünk el és tisztítunk meg, emellett a régió mezőgazdasági és ipari vízigényeit is kielégítjük. Társaságunknál csaknem 1600 kiválóan képzett, az ország számos részéből érkező kolléga dolgozik azon, hogy a tiszta ivóvíz észrevétlen természetességgel jusson el a felhasználókhoz.Milyen feladatokban számítunk Rád:
  • vízhálózat karbantartási, meghibásodási feladatok ellátása
  • tűzcsapok ellenőrzése, javítási és nyilvántartási feladatainak elvégzése
  • vízbekötések, hálózatépítési és rekonstrukciós munkák elvégzése
  • vízhálózati felülvizsgálat elvégzése
  • vízmérőcserék, mérőellenőrzések végzése
  • műszaki intézkedések végrehajtása
Téged keresünk amennyiben:
  • középfokú, épületgépészeti végzettség
  • releváns szakmai tapasztalat
  • B" kategóriás gépjárművezetői engedély, aktív vezetői jártassággal
  • önálló munkavégzés
Miért éri meg csatlakozni hozzánk?
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Felelősségteljes feladatok, szakmai kihívások
  • Csatlakozás egy nyitott és együttműködő csapathoz
  • Szakmai fejlődési lehetőség (képzések)
  • Stabil, pandémia hatásától független vállalati háttér
  • Cafetéria juttatás, SZÉP kártyára
  • Önkéntes Nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás
Előnyként vesszük, ha van:
  • Víz-, csatorna- és közmű- rendszerszerelő képesítés (OKJ)
  • Árokásó munkagép kezelői jogosítvány
Állás adatai Állás azonosító: 1667
Pozíció pontos megnevezés: vízhálózat- szerelő
Munkavégzés helye: Nádudvar
Szakterület: Egyéb szakmunka
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2024.03.31.Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: vízhálózat- szerelő