Értékesítő

Adecco

  • Cegléd, Pest
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
  • Gyors jelentkezés
Munkavégzés helyePEST, Cegléd, Hungary PP AdeccoFoglalkoztatás jellegeSpecialistDátum2024-04-12KategóriaSales and RetailÉrtékesítőAz Adecco villamosgépgyártással foglalkozó partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:
ÉRTÉKESÍTŐMiért érdemes megpróbálnod?
  • Mert anyagilag megbecsültnek érezheted Magad;
  • Mert kihívásokkal teli, felelősségteljes munkád lehet;
  • Mert egy sikeres és stabil vállalatnál dolgozhatsz családias környezetben,
  • Ahol a fejlődési lehetőség is biztosított.
Te vagy az IGAZI, ha
  • A vállalat profiljához illeszkedő műszaki végzettséged (pl. műszaki menedzser) vagy jó műszaki érzéked van;
  • Szereztél már tapasztalatot az értékesítés területén;
  • Magabiztos angol és/vagy német nyelvtudással rendelkezel;
  • Dinamikus, proaktív, rugalmas személyiség Vagy erős cselekvőkészséggel és határozottsággal;
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség jellemez.
  • SAP ismeret előnyt jelent.
Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:
  • Árajánlatkérések fogadása, feldolgozása a társterületek bevonásával (beszerzés, technológia, minőségirányítás);
  • Árajánlatadás az ajánlatkérőknek ügyvezetői jóváhagyást követően;
  • A beérkezett rendelések fogadása, feldolgozása, visszaigazolások elkészítése;
  • Folyamatos árellenőrzés;
  • Szoros kapcsolattartás a vevőkkel és a gyártástervezéssel;
  • Kiszállítások szervezése;
  • Szállítólevelek és a számlák készítése.
Munkavégzés helye: CeglédMegosztás

Adecco