Kereskedelmi asszisztens

  • Szatymaz, Csongrád
  • 400.000-500.000 Ft/hó
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Munkakör (FEOR) Kereskedelmi asszisztens
Gyakorlati idő 1 év felett 2 évig
Munkakör kiegészítése Értékesítési ügyintéző (szerb nyelvtudással)
Kapcsolódó nyertes pályázat
Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 400 000 - 500 000
Állománycsoport ügyintéző
Foglalkoztatási jogviszony Munka Törvénykönyve szerinti
Kér közvetítést? Igen
Munkavégzés helye 6763 Szatymaz Ipari Park út 1Egy helyen történő foglalkoztatás
Elvárt iskolai végzettség * szakiskola
  • gimnázium
  • szakközépiskola
  • főiskola
  • egyetem
Megjegyzés Üdvözlünk!
Mi vagyunk a CE Glass Industries, az ország egyik leginnovatívabb gyártó vállalata, ahol 35 éve üvegmegmunkálással és üvegfeldolgozással foglalkozunk.
Csatlakozz bővülő csapatunkba Értékesítési ügyintéző (szerb nyelvtudással) pozícióba, mi számítunk Rád!Főbb feladatok, munkák:Ügyfelektől érkező megrendelések kezelése, teljes körű feldolgozása
Meglévő partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
Napi feladatokkal kapcsolatos adminisztráció
Társosztályokkal (termelés, beszerzés; szállításszervezés) való kommunikáció, egyeztetés
Beérkező reklamációk kezeléseAz álláshoz tartozó elvárások:Legalább középfokú aktív szerb nyelvtudás
Haladó szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
Legalább középfokú végzettség
Proaktív, önálló munkavégzés
Határozott személyiség
Pályakezdők és tapasztaltabbak jelentkezését is várjuk!Az állás betöltéséhez előnyt jelent:Angol nyelvtudás
Műszaki végzettséggel rendelkezel vagy jó a műszaki érzéked
Dolgoztál már a kereskedelemben
Precíz munkavégzés
Könnyedén átlátod a folyamatokatAmit kínálunk:4 napot dolgozunk egy héten (H-Cs 07:30-17:00)
Korrekt bérezést adunk, amely követi a szakmai tudásod szintjét - értékeljük, ha fejlődni szeretnél!
Alapbéred mellé havi szintű motivációs bónuszt adunk, év végén pedig prémiumot
Használhatod INGYENES céges buszjáratunkat Szegedről, vagy kérheted utazási támogatásaink egyiké

Virtuális Munkaerőpiac Portál