Autószerelő

SFL PACK DEPO Kft.

  • Budapest XXII. ker
  • Teljes munkaidő
  • 16 napja
Logisztikai cég Budapest XXII. kerületi telephelyére keresünk autószerelő, műszaki karbantartó kollégát saját autóink javítására.
- Műszaki érzék, gépjármű karbantartásban szerzett tapasztalat
- C kategóriás vezetői engedély
- Változatos munkafeladatok egy lendületes, fiatalos csapat részeként
- Stabil hátterű fejlődő cég, hosszú távú munkalehetőség
- Határozatlan idejű tejes munkaidős, bejelentett állás, azonnali munkakezdési lehetőséggel
- Szabad hétvégék
- Céges rendezvények, sportnapok
- Fix, előre tervezhető munkarend
- Támogatást a betanulási folyamat során
- Korlátlan kávé, teafogyasztás

Profession