Szerviz asszisztens

BMW

  • Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
A BMW Group márkakereskedői hálózatának tagjaként az általunk nyújtott szakértelem és prémium minőség garantálja ügyfeleink
számára a vezetés élményét.
A Miskolc Motors 2018 nyarán nyitotta meg kapuit ügyfelei számára a miskolci 26-os főút kivezető szakaszán, egy kiterjedt, stabil
anyagi hátterű cégcsoport tagjaként. Fő tevékenysége a BMW és MINI gépjárművek értékesítése, szervizelése, valamint teljes körű
szerviz- és alkatrész kiszolgálása. Továbbá beszámított és bizományos használt gépjárművek értékesítése, karambolos gépkocsik
javítása, kárfelvétel, biztosítási ügyintézés, banki finanszírozás.
Ügyfélszolgálati csapatunk támogatására képzett és motivált munkatársat keresünk Miskolcra azonnali kezdéssel. Tegyük együtt az
ügyfeleket a BMW / MINI márka rajongóivá!Csatlakozzon hozzánk
SZERVIZ ASSZISZTENSKÉNT.
FELADATOK:
  • Bejövő telefonhívások fogadása, esetleg szükséges ügyfélvisszahívások lebonyolítása.
  • Az aktuális szervizkapacitás folyamatos nyomon követése és aktualizálása az időponttervező rendszerben a műhelyvezetővel
és a munkafelvevőkkel egyeztetve.
  • Gépjármű akta ill. -történelem előkészítése, munkalapok megnyitása, szükséges dokumentáció elkészítése, egyeztetése az
ügyfelekkel.
  • Alkatrész rendelkezésre állásának ellenőrzése a ritkán forgó alkatrészeknél.
  • Szerviz visszahívási akciók ügyintézése, ügyfelek kiértesítése.
  • Szerviz tevékenységgel összefüggő egyéb adminisztráció kezelése.
  • Ügyfélgondozás a várakozási helységben.
  • Szerviz munkatársainak támogatása.
ELVÁRÁSOK:
  • műszaki végzettség
  • releváns munka tapasztalat
  • minimum alapfokú angol nyelvismeret
  • jó tárgyalókészség
  • nagy munkabírás
  • B kategóriás jogosítvány
  • megoldásorientált, udvarias kommunikáció
  • jó munkaszervezés és megbízható munkavégzés
ELŐNYT JELENT:
  • Felsőfokú végzettség
ÉS AMIT MI KÍNÁLUNK ÖNNEK:
Hivatalos BMW Partnerként biztos munkahelyet, igényes munkakörnyezetet, jó munkahelyi légkört biztosítunk. Munkatársaink
széleskörű, hosszú távú szakmai képzésben részesülnek és a BMW / MINI modellek széles palettáját ismerhetik meg. Mindezeken
kívül előre kiszámítható, versenyképes jövedelmet kínálunk.Felkeltettük érdeklődését? Várjuk jelentkezését! A jelentkezéseket külső partnerünk a HRem kezeli. További információért kérjük,

BMW