CNC Forgácsoló és Marós munkalehetőség

WHC

  • Zalaegerszeg, Zala
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
Mérnöki és gyártási szolgáltatásokat nyújtó partnercégünk megbízásából keresünk CNC gépkezelő pozíciókba munkatársat.FeladatokFeladatok:
  • CNC megmunkáló gépek üzemeltetése, működtetése, napi karbantartása
  • Munkafolyamatok dokumentálása
  • Termékek méret ellenőrzése, tisztítása, sorjázása
  • Technológiai folyamatok közötti anyagmozgatás lebonyolítása
ElvárásokElvárások:Forgácsoló pozíciónál:
  • Gépipari végzettség
  • Informatikai alapismeretek
Marós pozíciónál:
  • Szakmai tapasztalat CNC marógépek kezelésében
AjánlatunkAmit kínálunk:
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Juttatási rendszer
  • Modern munkakörnyezet
  • A cég saját állományába történő felvétel

WHC

Hasonló állások

  • CAM programozó - forgácsoló

    EuropTec

    CNC programok elkészítése (CAD-CAM) CNC adatbázis kezelése, karbantartása A termelési folyamatok, gyártástechnológiák megtervezése Gyártásoptimalizálás Gépek, berendezések keze…
    • 15 napja