TERÁPIÁS / SZOCIÁLIS MUNKATÁRS

Baptista Tevékeny Szeretet Misszió

  • Vác, Pest
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
Feladatok:
  • a munkatársak szakmai munkájának menedzselése és az intézmény működésének biztosítása
  • minőségi ellátás működésének szakmai támogatása
  • az adminisztráció naprakész vezetése
  • munkatársak beosztásának tervezése
  • más szociális intézményekkel, önkormányzattal történő kapcsolattartás
  • ellátotti létszám sikeres feltöltése, majd szinten tartása
  • csoportfoglalkozások szervezésének koordinálása
  • egyéni esetkezelés
Te vagy a tökéletes jelentkező, ha rendelkezel:
  • az 1/2000 SzCsM rendeletben meghatározott végzettséggel például: szociális munkás, szociálpedagógus, szociálpolitikus, pszichológus, mentálhigiénikus végzettség, pedagógiai asszisztens, gyógypedagógiai asszisztens, teológus
  • megoldáscentrikus gondolkodásmóddal
  • asszertív, kiváló kommunikációs készséggel
  • kreativitással
  • magabiztos fellépéssel
  • önállósággal, precizitással, rugalmassággal
  • csapatban történő munkavégzésre való képességgel
  • előnyt jelent a korábbi hasonló területen szerzett munkatapasztalat, vezetői tapasztalat
  • Az Új Esély Központok az évnek mind a 365 napján nyitva tartanak. A nappali ellátás vezető 8 órás munkarendben látja el feladatait, hétfőtől-péntekig tartó munkarendben. A nappali ellátás vezető hétvégén nem végez munkát, de ha úgy alakul, helyettesíti munkatársait akár hétvégén is. Az intézmény, ahol helyt kell állnod Vácon található.

Profession