Informatikai mérnök

Schrack Seconet

  • Budapest XI. ker
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
  • Linux szerverek és azokon futó alkalmazások üzemeltetése.
  • Saját fejlesztésű rendszereink karbantartása, továbbfejlesztés támogatása.
  • Részvétel az informatikai csapat napi feladataiban.
  • Scrum meetingeken való részvétel.
  • Sprinteken kiosztott feladatok időben történő elvégzése.
  • Junior kollégák támogatása és ügyfélproblémák megoldása.
  • Jogosultságok kiosztásának ellenőrzése.
  • Üzemeltetési folyamatok monitorozása, riasztások kezelése és beérkező ticketek megoldása.
  • Magas rendelkezésre állású Linux alapú infrastruktúrák tervezésében, üzemeltetésében szerzett tapasztalat.
  • Magas rendelkezésre állású SQL üzemeltetési tapasztalat.
  • Szoftver verzió követést támogató rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat (Gitlab).
  • Konténerizációs megoldások ismerete, konténerek futtatásában szerzett tapasztalat.
  • Continuous Improvement, Continuous Deployment és Delivery/Delpoyment rendszerek üzemeltetésében szerzett magabiztos tudás (Jenkins).
  • Script nyelvek ismerete, beleértve a Bash-t, és lehetőség szerint a Python-t.
  • Microsoft rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat.
  • Active Directory ismerete és használatában szerzett tapasztalat.
  • TCP/IP hálózatok üzemeltetésében szerzett tapasztalat.
  • Rendszer-felügyeleti rendszerek kiépítésében szerzett tapasztalat.
  • Kihívásokat jelentő informatikai projektek.
  • Csapatmunka, fiatalos, agilis környezetben.
  • Fejlődési lehetőség, rendszeres külső ás belső képzések.
  • Rugalmas munkaidőbeosztás.

Profession