Könyvelő

Trenkwalder Group

  • Zalaegerszeg, Zala
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
  • Analitikus és főkönyvi könyvelés
  • Bejövő számlák, költségelszámolások könyvelése
  • SAP/4 HANA FI key-user
  • Társosztályokkal és a német központtal való közreműködés SAP és számviteli témákban
  • DMS rendszer bevezetésében való aktív részvétel
  • Havi zárásban való aktív részvétel
  • Pénzügy, számvitel szakirányú diploma
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat könyvelés területen
  • SAP FI ismeret, SAP/4 HANA
  • MS Office ismerete
  • Jó analitikus készség és precíz, szorgalmas munkavégzés
  • Motiváció a fejlődésre, tanulásra
  • Tapasztalat folyamatokban, ezek kialakítása iránti igény
  • Rugalmasság
  • Csapatszellem
  • Megoldás-orintált munkavégzés
  • Hajlandóság utazásra (időnként)
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő-modellek
  • A munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása

Trenkwalder Group

Hasonló állások

  • Könyvelő

    ''M.M Konyvelo'' Kft.

    • Zalaegerszeg, Zala
    Gazdasági társaságok teljeskörű könyvelése és kapcsolódó egyéb adminisztratív feladatok, adóbevallások készítése, éves zárások, beszámolók, hitelkérelmek készítése, folyamatos kapc…
    • 1 napja
  • Könyvelő nyugdíjas

    WHC

    • Zalaegerszeg, Zala
    Zalaegerszegi partnercégünk számára keresünk könyvelő pozícióba nyugdíjas munkavállalót. Feladatok Könyvelési/Bérszámfejtéssel kapcsolatos feladatok ellátása Zárások, bevallá…
    • 2 hónapja
  • Könyvelő

    WHC

    • Zalaegerszeg, Zala
    Zalaegerszegi partnercégünk számára keresünk könyvelő pozícióba GYES/GYED ellátásban részesülő munkavállalót. Feladatok Könyvelési/Bérszámfejtéssel kapcsolatos feladatok ellát…
    • 2 hónapja