HR asszisztens

Mind-Diák

  • Bonyhád, Tolna
  • 1.570 Ft/óra
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Humán erőforrások, munkaügyHR asszisztens
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • HR osztály munkájának segítése
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Középszintű angol nyelvtudás
Munkaidő
  • Heti minimum 20-30 órában végezhető diákmunka
Amit kínálunk
  • Br. 1570 Ft/óra munkabér
  • Rugalmas, tanulmányokkal összeegyeztethető diákmunka
  • Tapasztalat HR területen

Jobline

Hasonló állások

  • fogászati asszisztens fogászati asszisztens

    • Szekszárd, Tolna
    Ár: 0 Ft Szekszárdi fogorvosi rendelőbe fogászati asszisztensi végzettséggel rendelkező munkatársat keresünk szakmai gyakorlattól függő versenyképes bérezéssel. A dentálhigiéniku…
    • 1 hónapja
  • Fizioterápiás asszisztens, masszőr

    • Erzsébet, Baranya
    Munkakör (FEOR) Fizioterápiás asszisztens, masszőr Gyakorlati idő 0 év felett 1 évig Munkakör kiegészítése Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 0 - …
    • 25 napja
  • műtős szakasszisztens

    Pécsi Tudományegyetem

    • Komló, Baranya
    műtős szakasszisztens A(z) Klinikai Központ / Komlói Kórház álláspályázatot hirdet "műtős szakasszisztens" munkakör betöltésére, az alábbi feltételekkel: Pályázati azonosító: P…
    • 18 napja