Targoncás anyagmozgató

Humán Centrum

  • Ecser, Pest
  • Teljes munkaidő
  • 13 napja
Logisztika, beszerzéstargoncavezető, raktáros
  • Anyagmozgatás elektromos targoncákkal
  • Kézi anyagmozgatás, emelés
  • Beérkező termékek raklapra átrakodása, raklapok futószalagra helyezése
  • Raklapcsomagolás automata csomagológéppel
  • Kiszállítandó raklapok összeállítása, csomagolása, kamionba berakodása
Árumozgás rögzítése rádió frekvenciás olvasóvalUtasítás követése a targoncára szerelt laptopról
  • Általános iskolai végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Pozitív szemléletmód
  • Nyitottság egy skandináv kultúrájú cégben történő munkavégzésre
  • Munkavédelmi tudatosság
  • Vezetőüléses (3324) és vezetőállásos (3313) targoncavezető jogosítvány
Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig, két műszakos munkavégzés
  • Napi 8 órás munkavégzés a munkaidőbe beleszámolt kétszeri szünettel
  • Teljes állású munkalehetőség
Amit kínálunk
  • Targoncás-raktáros feladatkörben: bruttó alapbér 456 750 Ft+ műszakpótlék+ teljesítmény bónusz
  • Raktáros feladatkörben: bruttó alapbér 409 500 Ft+ műszakpótlék+ teljesítmény bónusz
  • Ajánlási bónusz
  • Munkaruha biztosítása
  • Céges buszjáratok vagy útiköltség-támogatás (30 Ft/km)
  • Dolgozói kedvezmény az elosztóközpont területén található étteremben
  • Modern technológiával felszerelt, polcmentes raktár
  • 6 hónap munkavégzés után lehetőség partnerünk állományba történő átvételre
  • Hosszú távú munkalehetőség
Maximum 50 000 Ft teljesítménybónusz
  • Emelőgép-kezelői jogosítvány (4221)
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete

Jobline