Autószerelő

BMW

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
A BMW Group márkakereskedői hálózatának tagjaként az általunk nyújtott szakértelem és prémium minőség
garantálja ügyfeleink számára a vezetés élményét.
A Wallis csoport prémium autós portfóliójának képviselője, a Wallis Motor Pest márkakereskedés, a BMW, BMW
Motorkerékpár és MINI márkák legnagyobb magyarországi forgalmazója. A Wallis prémium autós üzletág az ügyfeleit
3 telephelyen, Hungária krt-i Wallis Motor Pest márkakereskedésben, a legújabb standardok szerint átépített, Könyves
Kálmán krt-i Wallis Motor Duna márkakereskedésben és a tradicionális Váci úti szerviz pontban és használt
autókereskedésben várja.
Csapatunk támogatására képzett és motivált munkatársat keresünk mindhárom telephelyünkre.
Csatlakozzon hozzánk
AUTÓSZERELŐKÉNT.
Jelentkezzen
FELADATOK:
  • Elvégzi a BMW és MINI gépkocsikon a diagnosztikai és ápolási munkákat, valamint a javítási és karbantartási
feladatokkal kapcsolatban az ügyfélmegrendelésen szereplő összes további munkaműveletet.
  • A belső előírások figyelembe vételével elvégzi a jótállási munkákat és az azokkal kapcsolatos ügyintézést.
  • Munkavégzése során a legmodernebb információs és kommunikációs eszközöket alkalmazza.
  • A hatósági előírások alapján elvégzi az ellenőrzéseket és vizsgálatokat.
  • Megszervezi a munkavégzéssel kapcsolatos feladatokat és gondosan elvégzi a végrehajtott tevékenységek
dokumentálását.
ELVÁRÁSOK:
  • Gépjárműszerelői végzettséggel és releváns munkatapasztalattal rendelkezik.
  • A BMW és MINI márkák lelkes rajongója.
  • Mindig alapos és körültekintő munkát végez, képes az önálló munkavégzésre.
  • Munkája során jól szervezetten és a határidőket betartva végzi el a feladatait.
  • Kimondottan érdeklik a műszaki innovációk és állandóan kész a továbbképzésre.
  • Alap szinten érti az angol vagy német nyelvű diagnosztikai szoftvereket.
  • Az autóvillamossági képesítés előny
  • Rendelkezik B kategóriás jogosítvánnyal.
AMIT MI KÍNÁLUNK ÖNNEK:
Hivatalos BMW Partnerként a Wallis Motor biztos munkahelyet, igényes munkakörnyezetet, jó munkahelyi légkört
biztosít. Munkatársaink széleskörű, hosszú távú szakmai képzésben részesülnek és a BMW / MINI modellek széles
palettáját ismerhetik meg. Mindezeken kívül előre kiszámítható, versenyképes jövedelmet kínálunk.
Felkeltettük érdeklődését? Küldje el jelentkezését! A jelentkezéseket külső partnerünk a HRem kezeli. További

BMW