Beszámolási szakértő

MÁV

  • Budapest
  • Alkalmi
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. Gazdasági üzletágán belül a Számviteli beszámolás szervezet fő feladata a szolgáltatási szerződéssel rendelkező társaságok havi, negyedéves, éves egyedi, és konszolidált beszámolóinak összeállítása, a jogszabályoknak megfelelő számviteli szabályozás kialakítása, valamint a megrendelő társaságok részére számviteli tanácsadási szolgáltatás biztosítása.Ha elhivatott vagy, nagyvállalati tapasztalatra vágysz, nem riadsz meg a számviteli jogszabályoktól és szakmai kihívásoktól, akkor várjuk jelentkezésedet ebbe a csapatba!Amennyiben ezt az állást a MÁV-csoport egyik munkavállalója javasolta számodra, jelentkezésedkor válaszd ki a Munkavállalói ajánlási program pontot és töltsd ki az ajánló adatait!Új munkatársunk feladatai lesznek
  • részvétel a havi, negyedéves és éves beszámolók elkészítésében
  • a szakterületét érintő könyvelések, elszámolások ellenőrzése, korrekciója (különösen a vállalatcsoport tagjai közötti elszámolások területén)
  • főkönyvi és analitikus könyvelés
  • a könyvvizsgálat, illetve hatósági és belső ellenőrzések operatív támogatása, szükséges adatszolgáltatások elkészítése
  • szakértői szerep betöltése a különböző projektekben, a projektek számviteli vonatkozásainak kezelése
  • előterjesztések és szerződések véleményezése, a megrendelő társaságok és a könyvelési szervezetek szakmai támogatása
Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
  • számviteli területen szerzett diploma
  • 3 év szakmai tapasztalat
  • a szakterületet érintő törvények, jogszabályok naprakész ismerete
  • MS Office, különösen Excel felhasználói szintű ismerete
Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
  • megbízhatóság, pontosság
  • határozottság
  • ügyfélközpontúság
  • elemző, analitikus látásmód
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • kiváló kapcsolatteremtés és együttműködés
Előnyként értékeljük
  • beszámolókészítési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • okleveles könyvvizsgálói végzettség
  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete, kiemelten az FI, AM modulokra fókuszáltan
  • RLB szoftver ismerete
Amit ajánlunk
  • várhatóan 2026 év végéig szóló határozott idejű munkaviszony
  • barátságos csapat, támogató munkahelyi légkör
  • rugalmas munkaidő, Home office lehetőség
  • igényes munkakörnyezet, korszerű munkaeszközök
  • szakmai fejlődési lehetőség Magyarország egyik legnagyobb vállalatcsoportjánál
  • bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
  • bruttó 6.016,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén
  • vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
Munkavégzés helyeBudapestMunkaidőTeljes munkaidőFoglalkoztatás formájaHatározott idejűBővebb felvilágosítást adGotthard Anikó +36 (30) 680 9442Jelentkezés határideje2024. 03. 31.Vállalati bemutatkozóJobban megismernéd társaságunkat és kíváncsi vagy, mire számíthatsz a kiválasztási folyamat során, vagy melyik szervezetbe várunk Téged? Kattints ide és pillants bele feladatainkba, mindennapjainkba!

MÁV