Technológia beszerző (buyer)

4iG

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 24 napja
A budapesti központtal működő, magyar többségi tulajdonosi hátterű 4iG Nyrt. Magyarország és a nyugat-balkáni régió távközlési- és informatikai piacának meghatározó cégcsoportja, a tudásalapú, digitális gazdaság egyik vezető vállalata. A Budapesti Értéktőzsdén jegyzett tőkepiaci társaság friss és innovatív szemlélete, valamint magyarországi piacvezető informatikai rendszerintegrátor pozíciója a régió digitális átalakulásának vezető lakossági- és üzleti szolgáltatójává emeli a cégcsoportot. A telekommunikációs, valamint informatikai piac változásainak és igényeinek megfelelve a vállalatcsoport folyamatosan bővíti szolgáltatásait, szakemberállományát és portfólióját. A 4iG Nyrt. most alakuló központi beszerzési csapatába keres tapasztalt beszerzőket telco, mobil/fixed network, IT, ingatlangazdálkodás/üzemeltetés és műsorgyártás kategóriára. Ha Te is úgy érzed, hogy szívesen része lennél egy jó csapatnak mindenképp nálunk a helyed!Közös céljaink megvalósításához az alábbiakban számítunk Rád
  • A társasági- és csoportszintű technológiai beszerzések menedzselése
  • A beszerzési folyamat teljes körű E2E lebonyolítása, tenderek lefolytatása
  • Szerződéses feltételek tárgyalása: ár, szállítási és fizetési feltételek
  • Szerződések/megrendelések összeállítása, szerződéskötés
  • Beszerzési stratégia megvalósításának támogatása és nyomon követése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, ajánlattevőkkel
  • Beszerzési keretszerződések aktualizálása és ellenőrzése
  • Riportolási feladatok
  • Piackutatás, piacelemzés készítése
  • Kapcsolattartás a technológiai szakterületek igénylőivel
Ami szükséges lesz az eredményes munkádhoz
  • Felsőfokú végzettség
  • 3-5 év beszerzői tapasztalat TECHNOLÓGIAI (telco, network, IT) kategória bármelyikében
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Rendszerismeret SAP Ariba
  • Multinacionális környezetben szerzett beszerzői tapasztalat
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Kreativitás és innovatív látásmód
  • Rendszerszemlélet és jó szervezőkészség
  • Csapatmunka
  • Kiváló tárgyalási készség, erős kommunikációs kompetencia írásban és szóban
  • MS Office felhasználói ismeretek, kiemelten Excel
Amivel várunk Téged
  • Magyarországon egyedülálló projektekben vehetsz részt és kihívásokkal teli időszakban csatlakozol hozzánk.
  • Változatos feladatokon keresztül, fejlődési- és karrierlehetőséget biztosítunk számodra.
  • Szakmai és soft skill képzések széles palettáját kínáljuk Neked munkavégzésedhez kapcsolódóan.
  • Juttatási rendszerünket folyamatosan bővítjük, jelenleg telefonflotta csomag, Cafetéria (SZÉP kártya), egészségbiztosítás, gyümölcsnap, nagyon finom kávé, és sok más kedvezményes lehetőség, amivel várunk Téged.
  • Az irodai napok mellett támogatjuk az otthoni munkavégzést is, munkakörhöz kötötten.
  • Hiszünk a csapat erejében, közösségépítéssel kapcsolatban csapatépítőkre, versenyekre és sporteseményekre lehet számítani nálunk.

4iG