Nevelőszülői tanácsadó - Kecskemét

  • Kecskemét, Bács-Kiskun
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Elvárt képzettség:Főiskola (BA, BSc)Foglalkoztatás jellege:teljes munkaidőJogviszony időtartama:határozatlan időBetölthetőség időpontja:2024.03.12.Munkarend:általános munkarendMunkavégzés helye:Bács-Kiskun vármegye - Kecskemét , KecskemétJelentkezési határidő:2024.04.08.Feladat típusaSzociális, egészségügy - szociális munkásA betöltendő munkakör rövid összefoglalójaÁLLÁSHIRDETÉSA Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató 1. számú Területi Igazgatósága felvételt hirdet Nevelőszülői tanácsadó munkakörbe Kecskemét településre.
A munkakörrel együtt járó, főbb feladatok:
  • Családlátogatás
  • nevelőszülői munka segítése, ellenőrzése gyermekek ellátása
  • kapcsolattartás a társszervekkel, nevelési-oktatási intézményekkel, egészségügyi szolgáltatókkal, hatóságokkal
  • nagykorúvá vált fiatalok mellett utógondozói tevékenységek ellátása, otthonteremtés, önálló életkezdés segítése
  • nevelőszülői toborzásban való részvétel
  • munkakörrel kapcsolatos adminisztráció ellátása
Elvárásaink:
  • Büntetlen előélet
  • A 15/1998.(IV.30.) NM Rendelet 2. számú mellékletében meghatározott felsőfokú képesítések valamelyikének megléte (2. számú melléklet II. rész/II. szakellátások nevelőszülői hálózat, nevelőszülői tanácsadó)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Felelősségtudat, elkötelezettség, empátia, rugalmasság
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány, személygépjármű
Előnyt jelent:
  • Gyermekvédelemben szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk:
  • Heti 40 órás munkaidő, kötetlen munkarend
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kulturált körülmények
  • Szakmai fejlődés lehetősége biztosított
Amennyiben érdekli a feladat, megfelelőek az Ön számára a feltételek, és szeretne az ország legnagyobb gyermekvédelmi szolgáltatójának munkatársa lenni, akkor kérjük, hogy a munkakör megjelölésével küldje el magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a csikos.edina@szentagota.hu email címre.A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása-Amit kínálunk-Jelentkezés módja-KapcsolatNév:Szent Ágota Gyermekvédelmi SzolgáltatóCím:Csongrád vármegye - Szeged , Csongor tér 8.Honlap:

Egyházi állás