Szakterületi vezető

  • Budapest I. ker
  • Teljes munkaidő
  • 16 napja
  • Gyors jelentkezés
Feladatok:
  • A szakterületi vezető a gödi bentlakásos intézmény kitagolásával létrejött gödi és veresegyházi fogyatékos ellátás támogatott lakhatás intézményeinek és a szolgáltatási gyűrű szolgáltatásainak felügyeletét látja el
  • Az intézmények működésének elősegítése, támogatása, a jogszabályokban meghatározott feltételek betartása, betartatása
  • MÜKENG rendszerben a módosítást/új engedélykérést elindítja, a hatósági ügyeket intézi
  • Ellenőrzések, hatósági eljárások alkalmával képviseli a fenntartót, segíti a hatóságok munkáját, támogatja az intézményvezetők felkészülését
  • Véleményezi az intézményvezető által elkészített intézményi alapdokumentumokat (szakmai program, SZMSZ, házirend)
  • A régió gazdálkodási és munkaügyi munkacsoport munkáját támogatja, segíti
  • Részt vesz a dolgozók kiválasztásában
  • Segíti a térítési díj-számítással kapcsolatos feladatok elvégzését
  • Támogatja és menedzseli az intézményvezetők szakmai fejlesztéseit, törekvéseit
  • Támogatja az intézmények által készített projektek szakmai kidolgozását, megvalósítását
  • Elősegíti az intézményekben a máltai lelkiség megvalósítását, a munkavállalók és önkéntesek máltai szellemiségű munkavégzését
  • A fenntartó számára a különböző szakmai ügyekben a döntések előkészítése
  • Feladata a szakterületen dolgozók munkájának szakmai felügyelete, irányítása, támogatása, ellenőrzése
  • Szakterületén támogatja a vezetők továbbképzését, tájékozódik a szakterületén dolgozók számára elérhető továbbképzési lehetőségekről
  • Intézmények munkatervét, szakmai beszámolóját véleményezi és előkészíti jóváhagyásra
  • Elősegíti a különböző szakmai rendezvények előkészítését, lebonyolítását
Elvárások:
  • felsőfokú szociális végzettség vagy jogi, közgazdász, közigazgatási felsőfokú végzettség
  • fogyatékos ellátási területen szerzett legalább 5 éves vezetői tapasztalat
  • támogatott lakhatás átfogó ismerete (jogszabályi keretek és megvalósulási formák)
  • közösségi befogadás képviselése
  • proaktív vezetői szemlélet
  • stratégiai gondolkodásmód
  • B kategóriás jogosítvány, autóvezetői rutin
Előny:
  • fogyatékos/támogatott lakhatás területen végzett tanulmány, kutatás
  • intézményvezetői tapasztalat
  • angol nyelvtudás
Amit ajánlunk:
  • versenyképes fizetés
  • céges autó használata
  • egyéb béren kívüli támogatások: SZÉP kártya, munkába járás támogatása, gyermekek esetében iskolakezdési támogatás, nyelvtanulás támogatása, All you can move csatlakozási lehetőség
  • kimagasló szakmai fejlődési lehetőségek
  • kellemes munkakörnyezet
  • támogató csapat
Jogviszony jellege, időtartama:
  • határozatlan idejű
  • teljes munkaidő
  • normál munkarend: H-P 8.00-16.30
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 1. kerület
  • ellátási terület: Göd, Veresegyház és környéke
Jelentkezés emailben önéletrajz és motivációs levél megküldésével lehetséges:Kapcsolódó cikkekAjánlott cikkekIratkozz fel!Ha szeretnél első kézből értesülni az új információkról, iratkozz fel heti hírlevelünkre.
  • KAPCSOLAT
  • NIOK ALAPÍTVÁNY
  • 1122 BUDAPEST
  • MAROS UTCA 23., mfszt. 1.
  • HIRDESSEN OLDALOUNKON!
  • INFINETY GROUP
  • 1037 Budapest
  • Montevideo utca 3/B.