Senior PPC specialista

Markestic Kft.

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
  • Gyors jelentkezés
Napi feladatok:
  • Kisebb és nagyobb ügyfelek onboardingtól lezárásig tartó menedzselése.
  • A vezetőinkkel való közös munka a csúcsprojekteken.
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Kampányok napi/heti szintű optimalizálása 95%-ban Google és Facebook Ads-en
  • Egyéb, PPC jellegű projektekben való részvétel
Elvárások:
  • 4+ év tapasztalat Google Ads és Facebook hirdetésekkel
  • Tapasztalat önálló ügyfélmenedzsmenttel
  • GA4 magabiztos ismerete
  • Excel / Google Sheets magabiztos használata
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Nyitottság az új dolgok tanulására és az önképzésre. Szívesebben fogadunk egy rendkívül motivált, kevesebb tapasztalattal rendelkező csapattagot, mint egy képzettebbet, aki nem motivált.
  • Proaktivitás. Nagyra értékeljük, ha nem csak kiszolgálni szeretnéd az ügyfél igényeket, hanem a lehető legjobban szeretnéd kiszolgálni azokat.
  • 📝 Alkalmazás feltétele: Számlaképesség / nappali vagy esti tagozatos, aktív hallgatói jogviszony
Előnyt jelent:
  • Más PPC csatornákkal tapasztalat. (TikTok, Bing Ads, Criteo, stb.)
  • Excel makró
  • Measurement ismeretek (GTM)
  • Looker Studio / egyéb reporting tool ismerete
  • Photoshop ismeretek
Amit kínálunk:
  • Korrekt és motiváló bércsomag
  • Motivált és sokszínű csapat erős vállalati kultúrával
  • Tanulási lehetőség számos területen
  • Heti 4 nap távmunka
  • Rugalmas munkaidő és munka-magánélet egyensúly
  • Rendszeres csapatrendezvények, tréningek