ADATBÁZIS FEJLESZTŐ/ÜZEMELTETŐ - MS SQL SERVER (LJS)

Tech People

  • Budapest XV. ker
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
Hungary - BudapestA Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:ADATBÁZIS FEJLESZTŐ/ÜZEMELTETŐ - MS SQL SERVER (LJS)Munkavégzés helye: XV. kerület, munkaidő 9-18.00 (home office próbaidő után lehetséges)Fizetés: versenyképes, megegyezés szerintMunkavégzés formája: alkalmazotti, teljes munkaidősA pozícióról:
  • Nagyvállalati környezetben tapasztaltot szerzett mérnököt keresünk MS SQL Server üzemeltetési és
  • fejlesztési feladatokra egy magyar tulajdonú, 10 éve stabilan működő MS SQL szerver szakértő és
  • tanácsadó megbízónkhoz. Szolgáltatásaik többek közt: adattárház infrastruktúra tervezés, riportok fejlesztése, SQL szerver üzemeltetés, on-prem és felhős infrastruktúrák tervezése, implementálása, üzemeltetése, oktatás, tanácsadás MS SQL és Windows szerver területen
Feladatok:
  • MS SQL környezetek üzemeltetése: magas tranzakció (30K++ TPS) és felhasználószám (3-5K++ egyidejű),
  • Windows Server Failover Cluster üzemeltetése és üzembehelyezése,
  • SQL Server Availability Group tervezése, bevezetése és üzemeltetése,
  • SQL Server FCI tervezése, bevezetése és üzemeltetése,
  • SQL Server automatizálási feladatok,
  • Biztonsági mentési stratégia kidolgozása,
  • Query tuning,
  • T-SQL fejlesztések,
  • PBIRS, SSRS, SSAS, SSIS környezetek tervezése, bevezetése és üzemeltetése,
  • Incidensek elhárítása,
  • Dokumentáció,
  • Kapcsolattartás ügyfelek szakmai munkatársaival,
  • Részvétel oktatásokon, konferenciákon.
Példa projektekre:
  • Nagyvállalati környezetben SQL szerverek konszolidálása, tízes nagyságrendben telepítések menedzselése, új architektúra tervezése
  • Középvállalati szektor felső szegmensében lévő cég részére több országra kiterjedő ERP-hez tartozó infrastruktúra kialakítása, beleértve az SQL szervereket
  • Szolgáltató cég számára hibrid SQL szerveres infrastruktúra kialakítása
  • KKV szektorban SQL szerverek telepítése, on-prem infrastruktúra kialakítása
Olyan jelöltet keresünk, aki:
  • releváns tapasztalattal rendelkezik tervezéstől az üzemeltetésig nagyvállalati környezetben,
  • relatív nagyszámú (3-4000, de akár 240.000) konkurens felhasználót kiszolgáló rendszereket is látott már,
  • fejlesztőkkel is megtalálja a közös hangot,
  • érti a mögöttes infrastruktúrát,
  • SQL Server Management Studiot használ készségszinten,
  • az iparági trendeket, Microsoft technológiák változásait követi,
  • aktívan használja a Powershellt,
  • IT biztonságra is odafigyel, ezzel kapcsolatos folyamatokat, eszközöket ismer,
  • élvezi, hogy változatos projekteken dolgozhat,
  • nagyvállalati környezetben szocializálódott, tehát nem lesz neki idegen az ügyfelek munkastílusa.
  • Azure-os ismeretek/tapasztalat és Microsoft vizsgák megléte előnyt jelent.
  • angol szövegértési és olvasási szint, szóban elég a társalgási szint.
  • érzékeny adatokkal való munka miatt erkölcsi bizonyítvány szükséges a munkakör betöltéséhez.
Amit kínálunk:
  • Több millió forintot érő eszközcsomag (notebook, monitor, fülhallgató stb.), amely a munkavégzés első napjától rendelkezésre áll, korlátlan és otthoni használattal.
  • Ingyenes parkolás a teremgarázsban
  • Modern irodai környezet
Jelentkezzen önéletrajzával, vagy további információkért hívja Lipták János kollégánkat +36 70 617 9991-es számon

Tech People