Karbantartási koordinátor Fizikai munka Győr További részletek

Rába

  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Feladatok
  • Dolgozók irányítása, összefogása
  • Kapcsolattartás a karbantartási mérnökséggel, társosztályok koordinátoraival
  • Műszakátadások előkészítése, illetve műszakok átvétele
  • Karbantartási feladatokhoz szükséges alkatrész-, szerszám-, és egyéb szolgáltatás igények összegyűjtése
  • Karbantartási munkák kiadása, és teljesítés megkövetelése
  • Karbantartási dokumentációk kezelése, beszámolók készítése
  • Munkavédelmi előírások betartatása
Elvárások
  • Műszaki szakirányú végzettség
  • Hibakeresésben szerzett jártasság
  • 3-7 fős csoport vezetésében szerzett tapasztalat
  • Office programok középfokú ismerete
  • Határozott fellépés
  • Jó kommunikációs készség
  • Több műszakos munkarend vállalása (két műszak)
Amit kínálunk
  • Stabil háttérrel rendelkező magyar vállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • Teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást adunk munkatársainknak
  • Képzési, továbbképzési, előrelépési lehetőséget
  • Dolgozói ajánlói programot, ahol Te ajánlasz, mi fizetünk!
Munka kategória: Fizikai munkaMunka típusa: Teljes munkaidőMunkavégzés helye: Győr

Rába