Prémium Banki Tanácsadó

Pannon-Work

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
  • Gyors jelentkezés
BudapestBank/BiztosításMagyarország egyik vezető, nemzetközi hátterű bankja számára keresünk Prémium Banki Tanácsadó kollégát.Főbb feladatok
  • A bank teljes termékpalettájának értékesítése prémium és lakossági ügyfelek számára a bank mindenkori értékesítési stratégiája mentén,
  • a prémium banki szolgáltatás iránti érdeklődés felkeltése és akvizíció a potenciális ügyfelek körében,
  • befektetési tanácsadás nyújtása, tőzsdei megbízások teljesítése, a tőkepiaci és pénzpiaci folyamatokat figyelemmel kísérése,
  • számlavezetés, termékértékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása,
  • szolgáltatások, banki csomagok keresztértékesítése,
  • ügyfélpanaszok kezelése.
Munkakör betöltésének feltételei
  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • értékesítésben, pénzügyi tanácsadásban szerzett tapasztalat,
  • naprakész tőzsdei és befektetési ismeretek,
  • értékesítési szemlélet,
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, ügyfélközpontúság,
  • határozott, megnyerő fellépés.
Amit megbízónk kínál
  • Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség,
  • hosszútávú karrierlehetőség,
  • jó hangulatú, elhivatott csapat,
  • kiemelt alapbér, ezen felül havi értékesítési eredmény díjazása, versenyek lehetősége,
  • központi elhelyezkedés, kiváló munkakörnyezet, támogató vezetők.
Munkakör betöltése során előnyt jelent
  • Elvégzett MIFID tanfolyam,
  • befektetési területen szerzett tapasztalat,
  • angol nyelvtudás.
Elérhetőség/Jelentkezés
  • Amennyiben ajánlatunk érdekes lehet az Ön számára, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát a csurgo.jozsef@pannonwork.hu email címre.

Pannon-Work