Főkönyvelő - Győr

Man at Work

  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • Teljes munkaidő
  • 2 napja
Állás leírásaFeladatok:
  • A könyvviteli feladatok elvégzése, a számviteli nyilvántartások vezetése és ellenőrzése
  • A havi, negyedéves, éves számviteli, pénzügyi, kontrolling jelentések összeállítása és bemutatása az elfogadott könyviteli elveknek megfelelően.
  • Bank, pénztár, szállítók, vevők kontírozása és könyvelése
  • Beszállítói és vevői számlák kezelése, analitikák havi egyeztetése
  • Előlegek elszámoltatása
  • Tárgyi eszközök havi nyilvántartása, értékcsökkenés elszámolása
  • Cash flow elkészítése (heti)
  • Számlázás
  • Készletnyilvántartások, befejezetlen beruházások vezetése
  • Éves zárás előkészítése, könyvvizsgálói egyeztetések
  • Bevallások elő-, és elkészítése
Elvárások:
  • Pénzügyi és számviteli főiskola
  • Minimum 6-8 éves lehetőleg könyvelő irodai vagy gazdasági társaságnál szerzett szakmai tapasztalat és gyakorlat
  • Önálló munkavégzésre képesség és igény
  • Számítógépes ismeretek
  • Analitikus és adminisztratív képességek
Előny:
  • Bérszámfejtésben tapasztalat, valamint a munkavállalók ki-, és bejelentések elkészítésében jártasság
  • Angol vagy német nyelv ismerete
A munkáltató ajánlata:
  • Versenyképes jövedelem
  • 13. és 14. havi prémium (az éves árrés terv %-os teljesülésének arányában)
  • Bejárás támogatás
  • Komplex menedzser szűrés
  • Fejlődési lehetőség egy újonnan induló cégnél
  • Szakmai továbbképzési lehetőség
  • Innovatív csapatban zajló munka
A munkavégzés helye:GyőrMegbízónk profilja:A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. győri Partnere részére toboroz és közvetít új főállású munkatársat.

Man at Work