Termeléstervező

Adecco

  • Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Munkavégzés helyeJÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Szolnok, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2021-01-18

KategóriaManufacturing and Production

Az Adecco autóalkatrészek tervezésében és gyártásában vezető partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Miért érdemes megpróbálnod?
  • versenyképes juttatási csomag (alapbér, bónusz, cafetéria);
  • biztos munkahely;
  • rugalmas munkaszervezés.
Te vagy az IGAZI, ha
  • közép vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezel;
  • angol nyelvet tárgyalóképes szinten ismered;
  • Magabiztos MS Office ismereteid vannak;
  • legalább 1-2 éves termeléstervezői tapasztalattal rendelkezel.
Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:
  • a termelési folyamatok MRP-t befolyásoló paramétereinek aktualizálása és nyomon követése;
  • a termelési MRP eredményeinek ellenőrzése;
  • termelési kapacitások követése;
  • kimutatások készítése a termelési teljesítményekről és gyártási adatokról, ill. azok elemzése;
  • létszám tervek elkészítésében való részvétel;
  • termelési terv felvitele és frissítése a MAPEX-ben;
  • gép, szerszám, alapanyag és félkésztermék rendelkezésre állásának napi ellenőrzése.
Munkavégzés helye: Szolnok

Adecco