Mérnök üzletkötő

  • Szekszárd, Tolna
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
  • Gyors jelentkezés
A CPH Kft. 32 éve alapított, dinamikusan fejlődő cég, fő profilja ipari automatizálás alkatrészek ( elektronika, pneumatika ) kereskedelme.Cégünk munkatársakat keresMÉRNÖK-ÜZLETKÖTŐmunkakörbe.Állás megnevezése
  • Mérnök üzletkötő
Feladatok
  • kapcsolattartás ügyfelekkel
  • szakmai és kereskedelmi tanácsadás
  • termék marketing
  • árajánlat készítés
  • értékesítés
  • bizonylati rend betartása
Elvárások
  • felsőfokú műszaki végzettség
  • pneumatika, elektronika szakismeret
  • jó kommunikációs készség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • önálló munkavégzés
  • jogosítvány
Előnyt jelent
  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
Amit kínálunk
  • stabil vállalati háttér
  • fiatalos csapat
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • kihívásokkal teli, változatos feladatok
  • kulturált munkakörnyezet
  • kiemelt bérezés, versenyképes jövedelem
  • prémium rendszer
  • béren kívüli juttatás
Munkavégzés helye
  • Szekszárd
  • Pályázati anyagát (motivációs levél, önéletrajz) cégnév/pozíció feltüntetésével, a
e-mail címen várjuk. Ha Ön regisztrált felhasználó a Mérnökállások.hu-n, belépés után kattintson a hirdetés fejlécében (felül vagy alul) a [jelentkezés az állásra] gombra.

Mérnökállások