SMT operative tervező

Harman

  • Pécs, Baranya
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Főbb feladatok:
  • Gyártás indítás, próba- és prototípusgyártás végrehajtása
  • Mintagyártások szervezése és műszaki felügyelete
  • Együttműködés az új gyártástechnikák- és technológiák bevezetésében
  • Részvétel a gyártási folyamat tervezésében és optimalizálásában
  • Projektek vezetése, tervezése és végrehajtása
  • Részvétel a termékek, folyamatok és munkamódszerek felszabadításáról, ellenőrzési kivételeiről (eltérési engedély, változtatási kérelmek) szóló döntések előkészítésében
  • Termék és folyamat műszaki változásainak figyelemmel kísérése, kezdeményezése, kezelése és bevezetése a vevői követelmények figyelembevételével
  • Mérési, vizsgálati és ellenőrzési módszerek tervezése, bevezetése
  • Termelést segítő műszaki dokumentációk tervezése, elkészítése, kezelése és folyamatos felülvizsgálata
  • Részvétel termelési folyamatok tervezésében, bevezetésében, elemzésében (FMEA, CP, MFU/PFU, SPC)
  • Korrekciós intézkedések tervezése bevezetése, nyomonkövetése, különös tekintettel a vevői reklamációkra, időhatárokkal és a felelősök megjelölésével
  • Részvétel a vevői reklamációk feldolgozásában (8D report)
Elvárások:
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Határozott fellépés, vezetői készségek előny
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Proaktív, együttműködő személyiség
  • Minimum középfokú végzettség
  • Elektronikai gyártó területen szerzett szakmai tapasztalat előny
  • SAP mérnöki és termelési moduljainak ismerete előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS office)
  • IATF 16949 szabványismeret és 8D, APQP, FMEA, CP, SPC, Pareto, VDA szabványismeret előny
  • Önálló, konstruktív munkavégzés
Amit kínálunk:
  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködés a világ legnagyobb autógyártóival;
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Karrier és fejlődési lehetőségek;
  • Folyamatos szakmai tréningek;
  • Dolgozói kedvezmény HARMAN (JBL®, HARMAN Kardon®) és Samsung termékekre.

Jobs2Web