Extruder gépkezelő

Pro-Form

  • Ecser, Pest
  • 350.000-400.000 Ft/hó
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
- modern extruder gépek működésének biztosítása
- részvétel a hibaelhárításban, Logisztikai folyamatokban
- termelési folyamatok nyomonkövetése és dokumentálása
- gyártósori átállások lebonyolítása
- gyártógépek és szerszámok napi karbantartása - Nem dohányzó munkahely
- 3 műszakos munkarend
- önálló munkavégzés
- rugalmasság és jó alkalmazkodó képesség
- új technológiák és gépek működésének elsajátítása
- határozott magabiztos fellépés
  • versenyképes jövedelem nettó 350-400.000 ft
  • kiemelt éjszakai műszakpótlék
  • karácsonyi és húsvéti csomag
  • havonta jelenléti és teljesítménybónusz
  • Félévi és év végi bonusz
  • korszerű munkaruha
  • utazási támogatás: 30 ft/km vagy 100 % bérlettámogatás
  • barátságos, befogadó munkakörnyezet
  • szabadon választható túlóra lehetőség
  • biztos, stabil vállalati háttér
  • előrelépési lehetőség/ targonca tanfolyam 1 év után
  • családi nap, céges rendezvények
  • Kiszámítható munkarend / szabad hétvége
  • modern, tiszta és korszerű gyártócsarnok

Profession

Hasonló állások

  • Gépkezelő (Budapest XVII.kerület)

    Work Force

    • Budapest XVII. ker
    Szükséges nyelvtudás Magyar Egyéb gépkezelő 3 műszakos munkarend szakmai tapasztalat Rövid leírás Élelmiszeriparban tevékenykedő partnerünkhöz keresünk GÉPKEZELŐ kollégákat …
    • 18 napja
  • Gépkezelő

    Prohuman

    • Gyál, Pest
    Gyál Piacvezető, konyhakész salátákat előállító élelmiszeripari cégünk keresi új munkatársát! Feladatok A csomagológépek szakszerű működtetése, a gépbeállítások folyamatos el…
    • 1 napja
  • Gépkezelő

    Állj munkába

    • Budapest X. ker
    • 451.128 Ft/hó
    Kézhez kapod: 320 000 Ft / hó * Betanított gyári fizikai munka Munkaidő: Napi 8 óra 2 műszakos * Budapest X. Partnerünk szenvedélyesen hisz abban, hogy a kreativitás és az…
    • 11 napja
    • Gyors jelentkezés