Gépkezelő - Bük

Man at Work

  • Bük, Vas
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Munkavégzés helye:/Munka kategória:Kapcsolattartó:Bencsik TímeaE-mail:Telefon:Állás leírásaFeladatok:
  • Automatizált csomagoló gépsor működtetése
  • Számítógépes adatrögzítő rendszerek használata
Elvárások:
  • Folyamatos munkarend vállalása
  • Középfokú végzettség vagy 8 általános több éves releváns tapasztalattal
  • Számítógépes ismeret
  • Önállóság
Előny:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret
A munkáltató ajánlata:
  • Kiszámítható munkarend (annyi szabadnap, mint munkanap)
  • Széleskörű béren kívüli juttatás: cafeteria, 13.havi bér, bónuszok
  • Modern munkakörnyezet, stabil vállalati háttér
  • Ajándék termékosztás évente többször
A munkavégzés helye:BükTovábbi információ:A részletekről érdeklődni lehet Bencsik Tímeánál a +36 20 447 6848-as telefonszámon!Ha jelentkezne az állásra, csak adja meg nevét, e-mail címét, telefonszámát, csatolja önéletrajzát és kattintson a “Jelentkezem” gombra.Jelentkezés
  • A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező
Vezetéknév: *
Utónév: *
E-mail cím: *
Telefonszám: *
(+36801234567)Adatkezelési tájékoztatóKérjük az alábbi tájékoztatót figyelmesen olvassa el, majd a szöveg alatt található jelölőnégyzet segítségével nyilatkozzon adatainak kezeléséről.** Az adatkezelési tájékoztató elolvasásával elfogadásával hozzájárulok, hogy adataimat tárolják és kizárólag erről az álláslehetőségről kapjak tájékoztatást.A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.

Man at Work