Gyártási tesztmérnök

Adecco

  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Teljes munkaidő
  • 13 napja
  • Gyors jelentkezés
Munkavégzés helyeHAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP AdeccoFoglalkoztatás jellegeStaffDátum2024-04-15KategóriaManufacturing and ProductionGyártási tesztmérnökFolyamatosan fejlődő autóipari partnercégünk számára keresünkGyártási tesztmérnök kollégát hosszú távraAmit kínálunk:
  • Megfelelő színvonalú, modern munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem + Cafetéria + Bónuszok
  • Előrelépési lehetőség, mentor program, tréningek, egyéni fejlesztési terv
  • Élet - és balesetbiztosítás
  • Munkavállalói ajánlási és kedvezmény program
  • Családbarát munkahely, családos kedvezmények
  • Céges buszjárat + bejárás támogatása
  • Vállalati és egészségmegőrző jólléti programok (csapatépítők, rendezvények, egészségmegőrző hozzájárulások, sportolási lehetőségek)
Várjuk jelentkezésed, amennyiben:
  • rendelkezel felsőfokú műszaki végzettséggel (villamos vagy mechatronikai mérnök) és releváns gyártási tapasztalattal
  • nem okoz gondot az angol nyelv napi szintű használata (kommunikációképes szint)
  • előny, ha van programozási ismereted vagy nyitott vagy a tanulásra (Labview, Teststand, C, C#)
  • felelősségteljes, pontos munkavégzés, kiváló problémamegoldó készség, proaktivitás jellemző rád
Feladataid lesznek:
  • Gyártási tesztberendezések- és folyamatok fejlesztése, mérnöki támogatása
  • Technológiai és berendezésdokumentációk elkészítése és naprakészségének biztosítása
  • A mérőrendszer fejlesztése, felkészítése az új termékek fogadására
  • Termelékenységi mutatók riportálása, elemzése, javítása
  • Új mérőberendezések specifikálása, beszerzése, üzembe helyezése
  • A mérési folyamat optimalizálása a termékfejlesztőkkel együttműködve
Munkavégzés helye: Debrecen
Jelentkezz még ma, szakmai önéletrajz feltöltésével!Megosztás

Adecco