Ajkai álláslehetőségek

WHC

  • Ajka, Veszprém
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Partnerünk Ajka legnagyobb munkáltatója keresi új munkatásait.FeladatokNYITOTT POZÍCIÓK:OPERÁTOR:
  • Az operátorok változatos munkát végeznek, több munkafolyamatot megismernek, mint például a sorja eltávolítása különböző módokon vagy homokmagkészítés, fűrészelés, minőség-ellenőrzés, pakolás és egyéb fizikai munkák.
ÖNTÖDEI GÉPKEZELŐ (SVERCELŐ/ELŐKÉSZÍTŐ):
  • Szerszámok előkészítése öntésre, svercréteg megújítása
  • Robot megfelelő működésének biztosítása a rábízott automata egységen
  • Azonnali beavatkozás a termelésbe meghibásodás, probléma vagy selejtek esetén
  • A gyártott mennyiségnek, selejt öntvények számának, állásidőknek adminisztrációja
VILLANYSZERELŐRAKTÁRKEZELŐUDVAROSElvárásokOPERÁTOR:
  • Általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Szakmunkás végzettség
  • Fémiparban szerzett végzettség előnyt jelent
  • Öntészeti alapelvek ismerete előnyt jelent
VILLANYSZERELŐ
  • Szakirányú végzettség és tapasztalat
RAKTÁRKEZELŐ
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Ajánlatunk
  • Versenyképes bér
  • Prémium juttatás
  • Ingyenes szállás lehetőség
  • Céges buszjárat

WHC