Területi Műszaki Technikus - Bük

Man at Work

  • Bük, Vas
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Állás leírásaFeladatok:
  • Termelési hatékonyság biztosítása műszaki oldalról
  • A felmerülő gép-, alkatrészhibák gyors és szakszerű elhárítása, dokumentálása
  • Felmerülő gép-, géprészek folyamathibáinak elhárítása
  • A napi tevékenységhez tartozó adminisztrációs munka elvégzése
  • Villamosipari szabványok betartása a munkavégzés során
  • Az üzemeltetett gépcsoport fejlesztésének támogatása
Elvárások:
  • 4 műszakos munkarend vállalása
  • A gépek működésének és mechanikai valamint villamos működési elvének alapos ismerete
  • Szakirányú /villamos/ mechatronika végzettségi
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Megbízhatóság
Előny:
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • Ipari elektronikák alapszintű ismerete
A munkáltató ajánlata:
  • Azonnali munkába állási lehetőség
  • Cafeteria, bónuszrendszer
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Ingyenes buszjárat Sárvár, Répcelak, Jákfa, Kőszeg irányából
  • vagy a munkába járás 100%-os támogatása
A munkavégzés időtartama:HatározatlanA munkavégzés helye:BükTovábbi információ:A részletekről érdeklődni lehet Bencsik Tímeánál a +36 20 447 6848-as mobilszámon!

Man at Work