Elektromos gyártástámogató / Elektronikai technikus

Procter & Gamble

  • Csömör, Pest
  • Teljes munkaidő
  • 17 napja
Job Location CsomorJob DescriptionFELADATAID:
  • Gyártósori elektromos rendszerek és alkatrészek tervszerű megelőző karbantartása
  • Gyártás során felmerülő elektromos hibák diagnosztizálása (erősáramú és PLC-s hibakeresés), javítása és dokumentálása
  • Folyamatok optimalizálása, veszteségcsökkentés
Job QualificationsTÉGED keresünk, ha:
  • minimum középfokú szakirányú iskolai (automatizálási/elektrotechnikai/mechatronikai) végzettséged van pályakezdőként, vagy szakmai munkatapasztalattal
  • előny: technikusi végzettség
  • legalább alapszinten használod az Office programokat (Microsoft Excel, Word),
  • fontos számodra a munkavédelem és a minőségbiztosítási szabályok
  • nyitott vagy a tanulásra, jó a kommunikációs és probléma megoldó készséged
  • 12 órás műszakos munkarend vállalása. A műszakrendünk évközben is változhat a termelési igények függvényében.
AJÁNLATUNK:Átlagosan elérhető havi fizetés: bruttó 570 000 Ft – 865 000 Ft**műszakbeosztástól és munkatapasztalattól függően, műszakpótlékkal együtt
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, saját állományban az első naptól
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • Cafetéria, 13. havi munkabér, 60% emelt műszakpótlék
  • Apasági célú fizetett távollét
  • Karácsonyi csomag, kedvezményes étkezési, P&G termék vásárlási lehetőség gyárunk területén
  • Élet- és balesetbiztosítás, táppénzkiegészítés
  • Céges részvényprogram, önkéntes nyugdíjpénztár
  • Munkába járás támogatása autóval, motorral, robogóval netto 42 Ft/km vagy műszakrendekhez igazított ingyenes vállalati buszjáratokkal
Job Schedule Full timeJob Number R000103995Job Segmentation Plant Technicians (Job Segmentation)