Mechanikus karbantartó

Schaeffler

  • Szombathely, Vas
  • Teljes munkaidő
  • 25 napja
A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.Munkakörbe tartozó főbb feladatok
  • Gyártósori és egyéb termelő berendezések mechanikus karbantartása, javítása, azok dokumentálása
  • Tervszerű megelőző karbantartások elvégzése, dokumentálása
  • Géptelepítések elvégzése, új és használt gépek üzembe helyezése, beállítása (extern-intern)
  • Gépalkatrészek felújítása, készítése, alkatrészigény jelentése, gépdokumentációk kezelése
Munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek
  • Középfokú műszaki szakirányú végzettség
  • Hidraulikus, pneumatikus gépek, szalagrendszerű gyártósorok és automatizált gépsorok mechanikus javításában szerzett tapasztalat
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Felelősségtudat, önálló és pontos munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek
  • Szoftverismeretek: MS Office, SAP
Munkakör betöltéséhez előnyt jelent:
  • Gépszerelő és karbantartó technikus vagy géplakatos szakmunkás végzettség
Ajánlatunk
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Régióban vezető bérezés, kiemelt műszakpótlék
  • Negyedéves bónusz
  • Nyári- és karácsonyi jutalom
  • Egyedi munkavállalói kedvezmények és juttatások
  • Ingyenes egészségügyi szolgáltatások
  • Törvényi mértéket meghaladó bejárási támogatás
  • Ingyenes buszjáratok (Szombathely, Körmend, Jánosháza, Vasvár, Celldömölk, Bérbaltavár, Csepreg, Ikervár településekről)
  • Cafeteria juttatás (nettó 450.000 Ft/év)
A világ számos pontján jelenlévő vállalatként kiemelkedő fontossággal bír számunkra, hogy a megfelelő tisztelettel kezeljük egymást, továbbá, hogy minden nézőpontnak és új ötletnek megadjuk a kellő figyelmet. Azáltal, hogy nagyra becsüljük különbözőségeinket, kreativitásra sarkalljuk egymást, és előre mozdítjuk az innovációt. Ezáltal hozzájárulunk a fenntartható értékteremtéshez nem csupán gazdasági, de társadalmi alapokon is. Mi, közösen alakítjuk a világ mozgását.Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk. Várjuk jelentkezését.KapcsolattartóSchaeffler Savaria Kft.Gabriella Pozsonyi-Tóth+36204460435Kulcsszavak: Tapasztalt; Technikus; Teljes munkaidő; Határozatlan; Termelés; Termelés

Schaeffler