E-commerce specialista

JOB Személyzeti Tanácsadó

  • Magyarország
  • Alkalmi
  • Teljes munkaidő
  • 13 napja
Elvárt képességek precizitás kreativitás Webshop management marketingSzükséges nyelvtudás angolBevezetőMagyarország egyik jól menő, stabil FMCG vállalatához keresünkE-COMMERCE SPECIALISTÁTaki szakértelmével és webshop kezelési tapasztalatával elősegíti a vállalat sikereit.Főbb feladatok
  • Termékárazás stratégiai tervezése piaci trendek és versenytársak árainak figyelembevételével
  • Ügyfél- és termékadatok optimalizált kezelése, frissítése és rendszerezése
  • Webáruház napi üzemeltetése: termékbeállítások frissítése és új termékek hozzáadása
  • Törzsvásárlói program fejlesztése és működtetése
  • Weboldal és online, social media felületek fejlesztése a vevői élmény optimalizálása érdekében
  • Hírlevelek tervezése, készítése és kiküldése ügyfelek és érdeklődők részére
  • Riportok készítése a hatékonyságról és javaslatok megfogalmazása
Munkakör betöltésének feltételei
  • E-commerce munkakörben, webáruháznál szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
  • MS Office magabiztos használata
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány és saját autó
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kreatív gondolkodásmód és proaktív hozzáállás
Pályázás során előnyt jelent
  • Képszerkesztői, grafikus feladatokban szerzett tapasztalat előnyt jelenthet
Amit kínálunk
  • Heti 3 nap home office lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési és karrierlehetőségek biztosítása
  • Barátságos és inspiráló munkakörnyezet
  • Stabil hátterű vállalat